M jak miłość. Julia z rozpaczy zacznie się obżerać. Czy Andrzej nadal będzie ją chciał? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Julia z rozpaczy zacznie się obżerać. Czy Andrzej nadal będzie ją chciał? - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Julia z rozpaczy zacznie się obżerać. Czy Andrzej nadal będzie ją chciał? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" plany Julii (Marta Chodorowska) nie będą się układały po jej myśli. Choć prawniczka najprawdopodobniej sfałszuje wyniki badań DNA i zmusi Andrzeja (Krystian Wieczorek), aby towarzyszył jej przy porodzie, on myślami będzie przy żonie, Ostatnie ZDJĘCIA z planu pokazują, że Budzyński będzie szalał za Magdą (Anna Mucha), a ona wypięknieje i ostatecznie wybaczy mu mu skok w bok. Co zrobi wtedy Julia w "M jak miłość"? Wygląda na to, że zacznie zajadać rozpacz ciastkami! Chodorowska żartuje nawet, że jej brzuch to nie dziecko, tylko efekt obżarstwa... Czy Budzyński jeszcze na nią spojrzy? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach. Koniec seksownej Julii?

Julia w "M jak miłość" przyniosła w serialu wiele złego. Kiedy tylko się pojawiła na ekranie, Magda wiedziała, że będą kłopoty i miała rację. Malicka uwodziła Budzyńskiego od pierwszej sekundy, a on dał się nabrać na jej prośby o pomoc i rozpacz z powodu rozwodu. Efekt widzieliśmy wszyscy - mąż Magdy wylądował w łóżku Julii, a ona szybko oznajmiła, że zaszła z nim w ciążę. Po wakacjach będzie ciąg dalszy tej historii, ale nie wszystko będzie szło zgodnie z planem podstępnej prawniczki. I jak sobie Julia poradzi ze stresem?

Alkohol i ciastka

Najpierw Julia z "M jak miłość" chwaliła się, że z ciążowym brzuchem baluje całą noc i na plan wraca w "stanie wskazującym". Teraz Chodorowska pokazała, że dostaje szału na widok ciastek w barze. Czy tyle zostanie z seksownej uwodzicielki w nowym sezonie?    

Nie przegap: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani już zdecydowali. Będziecie zaskoczeni! - ZDJĘCIA 

- Na pytanie chłopiec czy dziewczynka odpowiadam - kula pistacjowa. Tak zjadłam ją, była pyszna - ogłosiła Chodorowska na swoim profilu na Instagramie. 

Zakochana w... kuli pistacjowej

Wcześniej widzimy, jak Julia z "M jak miłość" staje "jak wryta" prze ladą pełną ciastek i żadną siła nie można jej oderwać. 

- Jezu! - Julia wpada w zachwyt na planie "M jak miłość". 

- Makaroniki... - podpowiada jej serialowa przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau).  

- E tam, makaroniki...

- Musimy jechać już...

- Kula pistacjowa, ona na mnie... - Chodorowska dokonuje wyboru. 

 Andrzej w "M jak miłość" był dotąd przekonany, że ma do czynienia z ambitną i inteligentną koleżanką po fachu, z którą może na każdy temat porozmawiać. Jeżeli Julia zmieni się w kobietę, która kiedy przegrywa zajada stres słodyczami i popija je alkoholem, Magda będzie mogła spać spokojnie. A jak Wy uważacie?

Zobacz też: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze