M jak miłość

M jak miłość. Julia straci dziecko i zostanie sama jak pies. W szpitalu nie będzie przy niej nawet Sylwii – ZDJĘCIA

O tym, że Julia w "M jak miłość" straci ciążę pisaliśmy jako pierwsi. Teraz na jaw wyszły nowe fakty. Wygląda na to, że Julia (Marta Chodorowska) zostanie sama jak bezpański pies. Malicka spędzi wiele godzin w szpitalu, ale na materiale z planu nie widać przy niej żadnej bliskiej osoby! Nawet zawsze wierna Sylwia (Hanna Turnau) nie jest obecna, podczas gdy jej przyjaciółka czeka na pomoc na szpitalnym korytarzu. Nowe ZDJĘCIA z planu ujawniła sama Chodorowska i aktorka żałuje, że nie jest teraz w szpitalu z innego serialu - w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe". Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Julia zostanie sama i straci ciążę. Taki będzie finał uwodzenia Andrzeja? - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Samotność Julii w "M jak miłość" w szpitalu to i tak lepszy koniec, niż ten, jaki życzą Malickiej i jej przyjaciółce fani. Ale nie ma czego zazdrościć - ostatnie ZDJĘCIA Z PLANU pokazują, jak samotna Chodorowska, bez kolegów i koleżanek aktorów, czeka na kolejne ujęcie w szpitalu. Jak pisaliśmy jako pierwsi, wiele wskazuje na to, że sprytną prawniczkę spotka prawdziwa tragedia - straci dziecko, którego - było nie było - pragnęła. Czy na dodatek zostanie z tym dramatem sama, jak bezpański pies?

- Siedzę w poczekalni w szpitalu... I wbrew pozorom nie jest to Leśna Góra - próbuje żartować wyraźnie zmęczona czekaniem na planie "M jak miłość" Chodorowska. - Bo Leśna Góra jest w sali obok. No i  ja tu siedzę i czekam...

Gwiazda "M jak miłość" pokazała przy tym, że dookoła niej nie ma innych aktorów. Nie kręci się zawsze wierna Sylwia, po Andrzeju nie ma ani śladu, a na ZDJĘCIACH widać tylko panów, którzy zajmują się m.in. obsługą techniczną planu. Czy taki będzie koniec Julii Malickiej w "M jak miłość"?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1681: Magda wróci do kancelarii Andrzeja i gorzko tego pożałuje. Spotkanie z Julią ją zniszczy

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Najnowsze