M jak miłość. Iza zginie? Adriana Kalska ujawnia co Artur zrobi Izie! Będzie walczyć o życie

2019-09-11 16:03 Ag
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: TVP M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)

Czy Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zginie? Artur (Tomasz Ciachorowski) nie odpuści i zrobi wszystko, by zabić byłą żonę. Kolejne odcinki "M jak miłość" będą pełne grozy, a Iza stoczy dramatyczną walkę o życie. Adriana Kalska, która ostatnio razem z Mikołajem Roznerskim gościła w programie "Pytanie na śniadanie" ujawniła, że sceny, które zagrała sprawiły, że i ona zaczęła się bać Tomka Ciachorowskiego. Co się stanie z Izą w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Co dalej w "M jak miłość" z Izą i Marcinem?

Co zrobi Artur w "M jak miłość"? Jaki będzie kolejny ruch psychopaty, który bez trudu namierzył Izę i zaczął obserwować "ukochaną"? Nawet w mieszkaniu Marcina, ani też w domku nad jeziorem Iza nie będzie bezpieczna. Ze zwiastuna "M jak miłość" wiemy, że Skalski dopadnie ją właśnie tam. Z pistoletem w ręku wkroczy do domku i wykorzysta okazję, że Iza pozostanie bez ochrony. Dopadnie byłą żoną, zacznie ją dusić i... No właśnie, co będzie dalej?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1455 po wakacjach 2019: Szymek znajdzie pistolet Marcina! Dojdzie do tragedii?

Adriana Kalska w "Pytaniu na śniadanie" powiedziała, że to co się wydarzy w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" to będzie prawdziwy koszmar. - Możemy obiecać, że będzie jeszcze bardziej dramatycznie... Będzie walka o życie! Artur będzie chciał wszystkich zabić!

A to oznacza tylko jedno - ani Iza, ani Marcin nie zginą. Scenarzyści "M jak miłość" nie uśmiercą tej uwielbianej pary bohaterów, choć będzie blisko.

- Mamy dużo niespodzianek... Przez dobrych kilkanaście odcinków będzie naprawdę dużo emocji, widzowie nie będą mogli spać. To niesamowite, że Tomek Ciachorowski stworzył taką postać, która z jednej strony się podoba, a z drugiej wprowadza element grozy. Widzowie się go boją, rodzina Marcina się go boi, ale Marcin jako byk broni swojej rodziny - dzieci i swojej kobiety - dodał Roznerski.

Ekranowa Iza przyznała nawet, że to co wydarzy się w "M jak miłość" w wątku jej postaci nawet ją przeraziło. - Tomek jest cudowny, to jaką rolę stworzył... Wspaniale mi się z nim grało, bo naprawdę się go bałam - wyznała Kalska w "Pytaniu na śniadanie".

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1456 po wakacjach 2019: Artur uwięzi kochankę Darię w jej własnym domu. Będzie chciał ją zabić!

M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: TVP M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
Autor: TVP M jak miłość. Artur (Tomasz Ciachorowski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska), Artur (Tomasz Ciachorowski)