M jak miłość

M jak miłość. Iza bez Marcina w nowych odcinkach? Na nowym zdjęciu widać tylko zabawki dzieci - ZDJĘCIA

Wiemy jak w "M jak miłość" będzie wyglądało nowe życie Izy?! Adriana Kalska ujawniła na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIE z planu w swoim mieszkaniu. Za Chodakowską widać zabawki dzieci Mai (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński) , ale nie ma nawet śladu Marcina (Mikołaj Roznerski)! Co to oznacza dla małżeństwa Chodakowskich w "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Tak wygląda nowe życie Izy Chodakowskiej. Nie widać nigdzie Marcina - ZDJĘCIA

Iza z "M jak miłość" ujawniła na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z planu serialu. Całkiem szczęśliwa Chodakowska jest na nim sama w domu, a za nią widnieją tylko zabawki dzieci. Nie ma nigdzie nawet śladu obecności jej serialowego męża Marcina. To to oznacza dla małżeństwa Chodakowskich w nowych odcinkach serialu? 

Jak wiemy, Iza w "M jak miłość" opuściła rodzinę i zdecydowała się na przeprowadzkę do Gródka. Dostała tam niespodziewany awans na redaktor naczelną miejscowej gazety. Z tego powodu Chodakowska zdecydowała się po raz drugi w życiu na zamieszkanie za dala od rodziny. Czy nowe ZDJĘCIE Kalskiej pokazuje, jak teraz będzie wyglądało jej życie? 

Samotna Iza dobrze wróży Chodakowskim w "M jak miłość"?

Na ZDJĘCIU Z Instagrama Kalskiej widzimy ją samą w warszawskim mieszkaniu Chodakowskich w "M jak miłość". To wbrew pozorom Izie i Marcinowi bardzo dobrze wróży! Kalska od czasu rozstania z Roznerskim w prywatnym życiu nie publikuje już ich wspólnych zdjęć z planu, ale w serialu małżeństwo ma się doskonale!

Powrót Izy w "M jak miłość" do mieszkania w Warszawie może oznaczać, że Chodakowska za jakiś czas będzie miała dość użerania się z Nieśpielakiem w Grabinie i okolicach. I może po prostu dziennikarka zakosztuje samotnego życia i tzw. kariery, ale ostatecznie wróci na łono rodziny. 

A może Iza w "M jak miłość" po prostu przyjedzie na weekend domu i będzie cieszyć się pięknie zadbanym przez Marcina domem? Przekonamy się już niebawem w nowych odcinkach serialu!

Zobacz też: M jak miłość. 14-letnia Lenka zaszokuje rodzinę Zduńskich wyzywającym wyglądem! Pójdzie w ślady Basi Rogowskiej? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lenka zmieni się nie do poznania! Córka Kingi i Piotrka przysporzy im sporych problemów
Najnowsze