M jak miłość

M jak miłość. Internet aż huczy od komentarzy oburzonych fanów! Twórcy złamali ważną zasadę. Niepotrzebna jest ta wojna

Nadia w "M jak miłość" podzieliła fanów. Zagubiona przez wojnę na Ukrainie 7-latka (Mira Fareniuk) znalazła się w samochodzie Magdy (Anna Mucha) wracającej do siedliska. Budzyńska wprawdzie odwiozła dziecko do schroniska, ale szybko po nią wróciła. We wszystkich działaniach towarzyszy żonie Andrzej (Krystian Wieczorek), szczęśliwy że może odrobić w jej oczach straty po zdradzie z Julią (Marta Chodorowska). Fani jednak ostro protestują - w wątku z Nadią w "M jak miłość" złamana została ważna serialowa zasada! O co dokładnie chodzi? Czy potrzebna jest ta wojna w "M jak miłość"? Sprawdź i wypowiedz się w SONDZIE, co myślisz na ten temat!

Fani "M jak miłość" nie chcą prawdziwej wojny w serialu i przywołują zasady!

Nadia podzieliła fanów "M jak miłość". Jedni wzruszyli się widząc, jak Magda przygarnia małą, zagubioną dziewczynkę, poleciały nawet łzy. Grająca 7-latkę Ukrainka faktycznie uciekła przed wojną razem z mamą do Polski, więc ta historia ma podwójną moc. Ale niemała część widowni "M jak miłość" nie chce patrzeć w serialu na to, co widzi w "Wiadomościach" i na ulicy!

Podział wokół wątku Nadii w "M jak miłość" najbardziej widoczny jest na oficjalnej stronie serialu na Instagramie. Jak widać państwo Budzyńscy nadal budzą najgorętsze emocje, nawet jak Julia już powoli znika w niebyt. Wprowadzenie uciekinierki wojennej do sagi rodu Mostowiaków to istotnie nowa jakość.

Do tej pory polityka, a nawet tak poważne wydarzenia jak pandemia koronawirusa nie występowały w "M jak milość". Jest ku temu ważny powód - widzowie chcą odpocząć przy emisji kolejnego odcinka od prawdziwych problemów i przez niespełna godzinę zając się wymyślonymi problemami. Przyszła córka Magdy i Andrzeja swoją obecnością wywróciła ten porządek do góry nogami. 

- Popłakałam się gdy patrzyłam na tych uchodźców, w jakich warunkach są, ta mała, cholernie mnie rozczula, te jej zaszkolne oczka ~ chyba jestem za wrażliwa ???

- Straszne, to jak Magda się nią opiekowała, jak prawdziwa " mama " ?, sama bym taką małą tuliła, serce pęka ??

Na autentyczne wzruszenie części fanów "M jak miłość" odpowiedź była natychmiastowa i gremialna.  

- Ale Wy się wczuwacie w ten serial? nie dość tych Ukraińców tutaj? Już nawet wątek w serialu???????

- Fakt, to kiepski pomysł, że jest to pokazywane, jeszcze w serialu, gdzie każdy chce odpocząć. Moja wrażliwość wpływa na krzywdę i cierpienia, to automatyczne u mnie, że płaczę, wcale nie wczuwając się w tym wypadku w serial

- Nie podoba mi się ten wątek, dajcie ludziom odpocząć od smutnej codzienności. Fajne było w tym serialu to, że nie mieszaliście się do polityki i tematów bieżących, dlaczego to zmieniacie? Ja widzę masę krytycznych komentarzy głównie na fb, będziecie tworzyć serial wbrew woli widzów?

- Chodziło o to żeby Budzyński zaimponował Magdzie znajomością biegłego Rosyjskiego

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Daj znać w sondzie na końcu tekstu!

Zobacz też: M jak miłość. Syn Magdy i Olka porzucony?! Ojciec już dawno o nim zapomniał, a teraz matka będzie kochać tylko Nadię

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Sonda
Czy chcesz oglądać w "M jak miłość" bieżącą politykę i wojnę na Ukrainie?
Najnowsze