M jak miłość

M jak miłość. Franka nigdy nie urodzi Pawłowi dziecka. W święta będą już sami – ZDJĘCIA

Najnowsze ZDJĘCIA z "M jak miłość" nie kłamią. Franka (Dominika Kachlik) - pomimo wielu wyrzeczeń i cierpienia podczas operacji - nigdy nie urodzi Pawłowi (Rafał Mroczek) upragnionego dziecka. Materiał WIDEO z planu "M jak miłość", na którym kręcony jest właśnie specjalny odcinek świąteczny w domu Mostowiaków w Grabinie, pokazuje szczuplutką i smutną Frankę. Niemożliwe jest, aby przez kilka miesięcy od czasu pobytu w szpitalu do Bożego Narodzenia zdążyła urodzić... Sprawdź co już wiemy!

Franka w "M jak miłość" nie urodzi Pawłowi potomka. W święta będą znowu sami - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Franka w "M jak miłość" wiele wycierpi, aby ponownie zajść w ciążę i urodzić Pawłowi upragnione dziecko. Skomplikowana operacja jednak nie obędzie się bez komplikacji, ale niestety nic to nie da. Wszystko wydało się dzięki materiałom z planu serialu, na którym właśnie kręcony jest specjalny odcinek świąteczny. Franka nadal będzie piękna, ale smutna i bez ciążowego brzuszka.  

Paweł w "M jak miłość" zawsze marzył o własnym dziecku i świetnie sprawdza się w roli ojca Basi (Gabriela Raczyńska), córki swojej byłej żony Ali (Olga Frycz). Młoda Franka, która już urodziła syna Adama w USA dawała wielką nadzieję na to, że spełni marzenie ukochanego męża. Niestety, podobnie jak w życiu, w serialu pojawiły się poważne komplikacje...

Franka dowiedziała się od ginekologa w "M jak miłość", że jest chora na endometriozę i aby w ogóle móc myśleć o zajściu w ciążę, potrzebna jest operacja. Paweł cały czas wspiera ukochaną żonę, ale niestety los w tej kwestii nie będzie im sprzyjał. W Wigilię Bożego Narodzenia Zduńscy nadal będą razem, ale nie będzie z nimi maleństwa, o którym oboje marzą.  

Nie przegap: M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku. Na Wigilii zabraknie wielu ważnych osób - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Najnowsze