M jak miłość

M jak miłość. Fani pojechali ostro po Andrzeju! Dlaczego tylko Iza ma się czuć winna zdrady? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" ostatnio najważniejszymi tematami są dwie zdrady w ulubionych serialowych parach. Najpierw Andrzej (Krystian Wieczorek) przespał się na konferencji we Wrocławiu z Julią (Marta Chodorowska), czego konsekwencją były ciąża, poronienie, próba samobójcza i prawie rozwód z załamaną Magdą (Anna Mucha). Pewne już jest, że także Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) i Chodakowski zażąda rozwodu. Fani "M jak miłość" zwrócili uwagę na jeden bardzo ważny szczegół, który różni te dwie zdrady! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Andrzejowi szybko wybaczono zdradę. Dlaczego z Izą jest inaczej?

W "M jak miłość" rozbite zostały dwa cudowne związki. Zarówno Magda i Andrzej, jak i Iza i Marcin byli kochani za to, jak wspólnie potrafią pokonywać największe trudno i są sobie oddani bez reszty. Niestety, nawet dla Budzyńskich i Chodakowskich scenarzyści mieli pomysł na zdrady. W pierwszym przypadku zdradził on, w drugim - ona. Dlaczego widzowie tak różnie postrzegają te dwie zdrady? 

Adriana Kalska aktualnie musi się zmagać z falą nienawiści wobec Izy z "M jak miłość". Fani nie mogą jej podarować, że tak potraktowała Marcina, a co gorsze małe jeszcze dzieci! Tymczasem Andrzej po wielu miesiącach zmagań wrócił do łask Magdy, a sympatii widzów nie stracił nawet na chwilę.  

Kiedy Iza z "M jak miłość" zaczęła prosić o sympatię fanów w związku z konkursem Telekamery, w którym została nominowana na najlepszą aktorkę, pod jej postem posypała się lawina komentarzy. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół!

- Pani Adrianno, Pani rola w M jak Miłość obnaża podwójne standardy naszego społeczeństwa. Widać zdrada kobiety (Iza) jest niewybaczalna w przeciwieństwie do zdrady mężczyzny (Andrzej). Tam tylko kochanka była winna, pomimo tego, że to on przyszedł do jej pokoju pod pretekstem oddania torebki. Jakie to krzywdzące... Trzymam za Panią kciuki 👏 - upomniała się jedna z fanek "M jak miłość", nie szczędząc przy tym Andrzeja. 

- Adriana bardzo naturalnie grała te ostatnie sceny gdzie płakała itd. sztywna i nudna jest bo ma taką rolę mimozy. Jakby miała inny scenariusz, miała grać normalną pogodną to też by taką zagrała. Ciekawe czy wy byście potrafili tak rozpaczać na zawołanie jak to robi Adriana - fani stają też w obronie gry aktorskiej Kalskiej. 

- Ja czegoś tu nie rozumiem. Jak wszystko było ok między Iza i Marcinem to wszyscy ich kochali ,nagle scenarzyści postanowili namieszać miedzy nimi i wszyscy hejtują Izę. To nie jej wina, hejtujcie scenarzystów. Oceniajmy grę aktorska która się zresztą wszystkim podobała na samym początku. Osobiście życzę powodzenia i dalszych sukcesów.😘

- Bardzo dobra aktorka 👏 Ale ludzie... przecież to, co serialowa Iza zrobiła Marcinowi...to jej rola🤣

- Co za czarno gród 🤣😵‍💫 Iza to serialowa Adriana nie na odwrót 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 jak najbardziej dobra aktorka 🤗

- I tak to właśnie jest kiedy ludzie nie potrafią odróżnić serialu od rzeczywistości. Powodzenia

- Nie wiem, czemu niektórzy ludzie jej tak nie lubią. Jest w porządku. 🙂 Ja lubię @adriana.kalska.official Jej postać, Iza, też jest moim zdaniem ok. Ale pana Mikołaja to zdecydowanie wolę bardziej w "Na dobre i na złe". 😄💙

- Nie wiesz? Po rozstaniu z Mikołajem w życiu prywatnym jak to stwierdziła „jest profesjonalna aktorka i tak tez będzie podchodzić do całej sytuacji”. Problem tylko jest taki ze to właśnie ona zaczęła sztucznie grać. Wiadomo nie musi być już tez chemii ale to jak gra postać Izy na pewno nie jest profesjonalizmem. 

Istotnie, pikanterii sytuacji Izy i Marcina w "M jak miłość" dodaje fakt, że Kalska i Roznerski prywatnie długo byli parą, a pod koniec 2021 roku rozstali się. Być może właśnie wtedy aktorka straciła część sympatii fanów, którzy kochają Roznerskiego "na zabój". Krystian Wieczorek, od lat szczęśliwie żonaty może spać spokojnie, niezależnie od tego, co nawywija jego serialowy Andrzej. 

Ale może i Izie w "M jak miłość" zdrada zostanie wybaczona za jakiś czas? Andrzejowi zabrało to dobre pół roku! Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu, co o tym myślicie!

Nie przegap: M jak miłość. Afera z Rotkiewiczem - nowe fakty! Prawnik mógłby być synem Budzyńskiego! - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Adriana Kalska walczy o sympatię fanów. Po tym co Iza zrobiła Marcinowi straci ostatnią szansę?
Sonda
Czy Izie w "M jak miłość" zdrada powinna zostać wybaczona, jak Andrzejowi?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze