M jak miłość. Ekipa boi się kolejnych wyłączeń prądu! Wydali ciężkie pieniądze, żeby się ratować

2020-06-30 11:53 jkk
M jak miłość. Ekipa boi się kolejnych wyłączeń prądu! Wydali ciężkie pieniądze, żeby się ratować
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ekipa boi się kolejnych wyłączeń prądu! Wydali ciężkie pieniądze, żeby się ratować

Na planie "M jak miłość" szokująca zmiana! Ekipa boi się kolejnych wyłączeń prądu. Wydali ciężkie pieniądze, żeby się ratować! Jak pamiętamy, gwałtowne burze i ulewy spowodowały wyłączenia energii, co wstrzymało prace na planie "M jak miłość". Producenci zainwestowali więc w sprzęt, dzięki któremu nowe odcinki serialu powstawać będą niezależnie od tego, co dzieje się na świecie! Czy ogromny wydatek zapewni bezpieczeństwo na planie "M jak miłość" i nowe odcinki naprawdę zobaczymy zaraz po wakacjach 2020?

M jak miłość. Ekipa boi się dalszych wyłączeń prądu! Czy nowy sprzęt uratuje nowe odcinki?

 Marcin Mroczek, czyli Piotrek z "M jak miłość" opublikowały na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym obok innych tajemnic planu pokazuje ogromną ciężarówkę z tajemniczym sprzętem. Co to jest?

Jak pamiętamy, Katarzyna Cichopek ujawniła już zdjęcia z planu, na których zabrakło prądu i makijażystka musiała przygotowywać ją do kolejnych ujęć prawie po ciemku. Ekipa "M jak miłość" na pewno nie chciała "powtórek" z rozrywki, a burze i ulewy w Polsce nie ustają. Produkcja zainwestowała więc w sprzęt, który wszystkich uspokoi i zapewni bezpieczeństwo! Czy nowe odcinki "M jak miłość" powstaną już bez przeszkód i zobaczymy je po wakacjach 2020? 

Czytaj też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski w fatalnym stanie przyszedł na plan M jak miłość! Co mu się stało? - ZDJĘCIE
 

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jak powiedział Mroczek na swoim Instastory: - To ciężarówka z agregatem prądotwórczym. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał także inne urządzenie, które ułatwiają pracę aktorom na planie. 

Serialowy Piotrek, czyli Marcin Mroczek pochwalił się machiną, która powoduje, że samochód jedzie bez udziału kierowcy! - Samochód jest umieszczany na lorze i przed siebie! - napisał na materiale, pokazującym tzw. lorę. Dzięki temu nawet gwiazda bez prawa jazdy może śmigać po ulicach "M jak miłość"!

Zobacz również: M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia przyłapie Pawła i Kingę na schadzce! Urządzi im piekło

Czy ciężkie pieniądze, które produkcja wydaje na zapewnienie ekipie bezpieczeństwa i spokoju dusz sprawią, że nowe odcinki "M jak miłość" pojawia się już bez żadnych przeszkód na ekranach TVP2 zaraz po wakacjach 2020? Mamy nadzieję, że tak - fani czekają!

Najnowsze