M jak miłość. Chore serce Magdy nie zniesie romansu Budzyńskiego! To dlatego Magda trafi do szpitala? WIDEO

2019-01-18 10:04

Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość" znów otrze się o śmierć! Pięć lat temu cudem przeżyła operację przeszczepu serca, ale niebawem jej stan znów się pogorszy. Na planie "M jak miłość" właśnie kręcone są bardzo smutne sceny z pobytu Magdy w szpitalu. Dlaczego właśnie teraz jej serce zacznie się buntować? Niewykluczone, że Magda dowie się o romansie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Anki (Weronika Rosati). Zobaczcie WIDEO zza kulis "M jak miłość".

Co się stanie z Magdą w "M jak miłość"? Czy zostanie uśmiercona?

Magda z "M jak miłość" w szpitalu! Tak niepokojące wieści ujawnił jak pierwszy Krystian Wieczorek, który pokazał zdjęcie z planu serialu z Weroniką Rosati i Marcinem Bosakiem. Od razu zrodziło się podejrzenie, że kłopoty z sercem Magdy mają związek z romansem Andrzeja i Anki.

Już jakiś czas temu Anna Mucha na swoim Instagramie ujawniła, że dojdzie do konfrontacji Magdy z zakłamaną przyjaciółką, która będzie chciała odebrać jej faceta. Zastanawiająca jest jednak obecność w szpitalu dawnego ukochanego Magdy - Kamila (w tej roli właśnie Marcin Bosak).

Także Katarzyna Cichopek ujawniła, że razem z serialowymi Kamilem i Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński) nagrywa właśnie smutne sceny z nowych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero wiosną 2019. Z relacji aktorów wynika, że sytuacja będzie naprawdę poważne.

Na razie produkcja "M jak miłość" trzyma w tajemnicy co się stanie z Magdą, dlaczego znów zachoruje, co będzie z jej przeszczepionym sercem i jaki związek z problemami ze zdrowiem będzie miał romans Budzyńskiego. Żeby podgrzać nieco atmosferę Anna Mucha w ostatnim wywiadzie wyznała, że jej bohaterka Magda znów będzie o krok od śmierci.

Oczywiście na planie "M jak miłość" nie może zabraknąć Anki, która stanie się jedną z największych intrygantek w serialu. Przyjaciółka Magdy nie spocznie póki Budzyński znów nie będzie tylko jej!

Zobaczcie w NASZEJ GALERII najnowsze zdjęcia ZZA KULIS "M jak miłość" >>>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze