M jak miłość. Budzyński zrzuci na Kamila winę za wszystkie kłamstwa! Tak wyczyści sumienie? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Budzyński zrzuci na Kamila winę za wszystkie kłamstwa! Tak wyczyści sumienie? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński zrzuci na Kamila winę za wszystkie kłamstwa! Tak wyczyści sumienie? - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" kolejny szokujący wist Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Okazuje się, że mąż Magdy (Anna Mucha) chce zwalić wszystkie swoje winy na barki Kamila (Marcin Bosak)! Zdaniem Krystiana Wieczorka to Gryca wina, że jego bohater zaplątał się w sieci kłamstw! Czy tak właśnie Andrzej ma zamiar oczyścić sumienie po zdradzie ukochanej Magdy? Co więcej, Budzyński wcale nie ma zamiaru zapomnieć o Julii (Marta Chodorowska) i znów będzie wikłał się z nią w jakieś układy. Czy za to także będzie próbował zwalić winę na przyjaciela? Zobacz koniecznie co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach" serialu!

Budzyński w "M jak miłość" winą za zdradę obarczy Kamila? Szokujące wieści z planu

W najnowszym odcinku "Kulis M jak miłość" Krystian Wieczorek ujawnił taktykę Budzyńskiego po zdradzie. Okazuje się, że Andrzej dojdzie do wniosku, że to Kamil jest winien sieci kłamstw, którą sam zbudował! 

Przypomnijmy - Budzyński w 1653 odcinku "M jak miłość" spędził noc z piękną Julią, I choć nie widzieliśmy tego w serialu, wiele wskazuje na to, że Andrzej przespał się z prawniczką i zdradził swoją ukochaną żonę. Winę za to zdarzenie szybko wziął na siebie Kamil, z troski o serce Magdy! Ale wygląda na to, że Budzyński nie tylko nie będzie mu wdzięczny za troskę o żonę, ale wręcz będzie miał do niego pretensje, że musi kłamać!   

- Jestem przekonany, że Andrzej chciał to swojemu załatwić ze wszystkimi konsekwencjami, które się z tym wiążą - ujawnia Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - A Kamil mu tak naprawdę skomplikował i utrudnił, paradoksalnie sytuację! Bo wszyscy będą musieli żyć w jakimś kłamstwie. Magda kiedy się o tym dowie - jeśli się dowie - nie tylko będzie bolało ją, że Andrzej ją zdradził, tylko zdradzili ją wszyscy dookoła przyjaciele - Wieczorek w ten sposób zatroszczył się o serialową żonę w "Kulisach M jak miłość".  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

- Kamil intencje miał dobre, ale trochę jak w tym przysłowiu: "Chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle" - tłumaczy Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - Będzie musiał tego naważonego piwa się napić i próbować jakoś ratować z kolei swój związek. 

- To jest na pewno dziwne dla Anity, że on chroni bardziej Magdę, a nie ją - komentuje Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". 

- Trzeba kłamać, serce Magdy nie wytrzyma takiego stresu - będzie tłumaczył Kamil Anicie w 1656 odcinku "M jak miłość". 

Co na to wszystko Magda z "M jak miłość"? Anna Mucha ma zdrowy dystans do sytuacji i podpowiada widzom, że być może jej mąż okaże się nie takim ideałem, za jakiego wszyscy go brali. Czy czeka nas koniec Magdy i Andrzeja Budzyńskich? 

- Związek Andrzeja i Magdy jest na pewno takim wzorowym związkiem, wymarzonym. I wiem, że to jest też związek, który widzowie bardzo lubią - piszecie do mnie. To jest taki solidny fundament naszego serialu - serialowa Magda opisuje Budzyńskich w "Kulisach M jak miłość". - Czy na pewno? - pyta Mucha z "szatańskim" uśmiechem.  

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Matka Janusza zniszczy najważniejszy dzień w życiu Michelle! Wkroczy na wesele i wygarnie Winnym wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze