M jak miłość

M jak miłość. Argasiński wplącze się w romans z przebiegłą wspólniczką Rogowskiego, żeby wykończyć Łukasza! Ewa będzie miała na niego haka - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykuje się dziwny powrót Argasińskiego (Karol Strasburger). Niby nic tu po nim, stracił Patrycję (Alżbeta Lenska) i zniknął na jakiś czas z ekranu. Ale okazuje się, że przebiegły Jerzy tylko na chwilę przyczaił się, robiąc wrażenie, że odpuścił. On cały ten czas knuje, a do Grabiny wysłał swoją wspólniczkę (Anna Kerth)! Co więcej, Argasiński wda się w romans z Ewą, która może okazać się jeszcze bardziej przebiegła, niż on. A co gorsze, ma na byłego ordynatora potężnego "haka"! Jak będzie wyglądał powrót Argasińskiego i jaką cenę zapłaci za romans z Ewą? Czy zniszczą razem Łukasza (Jakub Józefowicz)? Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Powrót Argasińskiego zaskoczy wszystkich. Co grozi Łukaszowi?

W nowych odcinkach "M jak miłość" znów pojawi się Argasiński. Choć były ordynator po rozwodzie z Patrycją zniknął na jakiś czas z serialu, scenarzyści wcale o nim nie zapomnieli. Okazuje się, że podły Argasiński cały czas knuje, a do Grabiny wysłał już swoją wspólniczkę! Ewa podjęła współpracę z Arturem Rogowskim (Robert Moskwa) i została nową szefową przychodni. To z nią właśnie Łukasz wszedł w konflikt już pierwszego dnia jej pracy... Tyle, że tu nic w tej historii nie jest dziełem przypadku!

- Ta twoja prośba w sprawie Łukasza Wojciechowskiego jest aktualna? - zapyta Ewa Jerzego w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

W "Kulisach M jak miłość" ujawnione zostały nowe fakty, które całkowicie potwierdzają, że Ewa i Jerzy to przyjaciele i razem spiskują przeciwko Rogowskim. Tyle, że celem Argasińskiego jest zniszczenie życia Łukaszowi, za to cele Ewy nie są do końca jasne. Kiedy przyjaciółka zacznie uwodzić Jerzego zaczniemy się zastanawiać: a może ona chce wykończyć byłego pana ordynatora? 

- Ewa chce, żeby to była świetna przychodnia, ale to wszystko się dzieje dzięki Argasińskiemu, który bardzo jej pomógł w karierze. Są przyjaciółmi. Dużo o sobie wiedzą. Argasiński jest kimś do kogo ona ma duże zaufanie. Myślę, że jest ono odwzajemnione... Ewa Kalinowska to jest ktoś, kogo trudno rozszyfrować. Ma rozwinięte duże poczucie sprawiedliwości. A ponieważ doskonale wie od Argasińskiego kim jest Łukasz Wojciechowski, to wszystko napiętrza te relacje. Nie jest pewne kto kim steruje - Ewa Argasińskim, czy on nią - zdradziła Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Nie powiedziałeś mi o jednej ważnej rzeczy. Łukasz Wojciechowski jest nowym partnerem Patrycji... - Ewa będzie miała pretensje do Jerzego. 

- Nie chcę skrzywdzić Patrycji - zapewni ją Argasiński.

- Sentymenty... Jeśli się uda, będziesz mi winien przysługę, profesorze... - podsumuje sprawę Ewa. 

Co na to wszystko Łukasz w "M jak miłość"? Wydaje się, że Wojciechowski nie ma pojęcia o tym, że za jego konfliktem z nową szefową czai się sam Argasiński. Czy zdoła obronić się przed atakiem pary przyjaciół, którzy mają jak najgorsze intencje?  

- Łukasz ma teraz rodzinę na utrzymaniu, więc musi się sprawnie adaptować. Bo z dnia na dzień może tę pracę stracić. Według Łukasza Argasiński to jest ewidentnie zamknięty rozdział. Jest rozwód, Łukasz uratował mu życie. Są kwita i nie ma po co sobie wchodzić w drogę. Tak by się mogło wydawać - ujawnił motywacje Łukasza grający go Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1692: Julia w szpitalu po napadzie. Dziecko Andrzeja nie przeżyje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze