M jak miłość. Ania będzie triumfować po rozstaniu Magdy i Andrzeja. Wreszcie pozbędzie się znienawidzonej macochy!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ania będzie triumfować po rozstaniu Magdy i Andrzeja. Wreszcie pozbędzie się znienawidzonej macochy!

M jak miłość. Ania będzie triumfować po rozstaniu Magdy i Andrzeja. Wreszcie pozbędzie się znienawidzonej macochy!

2022-06-23 14:22

Rozstanie Budzyńskich w "M jak miłość" po wakacjach 2022 ucieszy tylko jedną osobę! Jedynie Ania (Gabriela Świerczyńska) będzie triumfować kiedy Magda (Anna Mucha) odejdzie od Andrzeja (Krystian Wieczorek), bo od dawna nienawidzi macochy. W poprzednim sezonie "M jak miłość" córka Andrzeja i Marty (Dominika Ostałowska) przy każdej okazji wyżywała się na Magdzie za to, że to w niej zakochał się nauczyciel Adam Warecki (Wojciech Świeściak), obiekt westchnień 16-latki. Kryzys u Budzyńskich w nowych odcinkach "M jak miłość" dotknie ich dzieci, ale każdego na swój sposób. Ania będzie się cieszyć, a Maciek (Franciszek Przanowski) mocno to przeżyje. Sprawdź, co się wydarzy!

Czy po rozstaniu Magda i Andrzej w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 wezmą rozwód?

Ania w nowym sezonie "M jak miłość" znów pokaże Andrzejowi i Marcie na co ją stać! Zbuntowana, zepsuta 16-latka, która manipuluje wszystkimi, celowo rani bliskie osoby i czerpię satysfakcję z tego, że udaje jej się oszukiwać rodziców, przejdzie kolejną przemianę w "M jak miłość". Nowy kolor włosów Ani będzie się wiązał z kolejnymi wyskokami wyrachowanej nastolatki? Wiele na to wskazuje! Ale powodem wariackich ekscesów Ani będzie także rozstanie Magdy i Andrzeja! Córka Budzyńskiego wykorzysta zapewne okazję, że małżeństwo ojczyma i macochy nagle się rozpadnie.

Nie przegap: M jak miłość. Zdradzona Magda ucieknie od Andrzeja w nowym sezonie! Spakuje siebie i Maćka i wyjedzie jak najdalej - ZDJĘCIA, WIDEO

Mimo, że w minionym sezonie "M jak miłość" Magda nie zrobiła nic, żeby Ania tak jej nienawidziła, 16-latka uznała ją za największego wroga. Nie bez powodu! To w niej zakochał się nauczyciel Adam Warecki, którego Ania bezskutecznie próbowała zdobyć. A później było tylko gorzej! Nieszczęśliwie zakochana córka Andrzeja i Marty zaczęła sterować wszystkimi wokół, żeby to ona wyszła na ofiarę, by odegrać się na Magdzie oraz na rodzicach za to, że kiedyś też się rozwiedli. Odrzuciła pomoc i przyjaźń Magdy, gdy ta próbowała się do niej zbliżyć, przekonać, że związek ze starszym nauczycielem i tak nie miałby żadnych szans.

Sprawdź też: M jak miłość. Andrzej nie będzie chciał odzyskać Magdy w nowym sezonie! Od razu poleci do Julii

Nienawiść Ani do Magdy w "M jak miłość" po wakacjach 2022 wcale się nie skończy. Nawet gdy żona Andrzeja ucieknie od niego do siedliska w Grabinie i zabierze ze sobą syna Maćka. Wreszcie Ania będzie miała ojca i mieszkanie Budzyńskich tylko dla siebie. Zamiast współczuć Andrzejowi, ogarnie ją radość, że pozbyła się macochy, że nie będzie musiała już żyć pod jednym dachem z Magdą. Bo przecież Andrzej i Marta dzielili się opieką nad córką, która mieszkała po trochu u każdego z nich.

Po rozstaniu Budzyńskich w nowym sezonie "M jak miłość" Ania będzie jedną osobą, którą uszczęśliwi rozpad małżeństwa jednej z najpiękniejszej pary w serialu. I zapewne da temu wyraz w charakterystyczny dla siebie sposób.

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Najnowsze