M jak miłość

M jak miłość. Aneta zmusi Olka, aby ją przywrócił do pracy. Nie będzie chciała zajmować się własnym synem – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" wróci "stara dobra" Aneta (Ilona Janyst). Wszyscy fani doskonale pamiętają, jak ta dziewczyna walczyła o uwięzionego za zabójstwo psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) Olka (Maurycy Popiel). Chodakowska wtedy nie tylko doprowadziła do uwolnienia ukochanego, ale i zaprowadziła go za kratami do ołtarza. Cóż to dla niej zmusić teraz męża, aby przywrócił ją do pracy? Aneta zmusi Olka do zatrudnienia jej na szpitalnym oddziale, a w domu z synem Borysem (Tymon Szkopek) zostawi swoją matkę (Hanna Śleszyńska). I z tego wszystkiego wybuchnie niezła rewolucja! Zobacz, co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i nowe ZDJĘCIA w GALERII!

Aneta w M jak miłość zmusi Olka, aby ją zatrudnił w szpitalu! Porzuci opiekę nad własnym synem

W nowych odcinkach "M jak miłość" do gry wróci Aneta, którą doskonale pamiętamy z czasów, kiedy walczyła o Olka. Zakochana w Chodakowskim od niepamiętnych czasów lekarka dopięła swego i nie tylko wyszła za niego za mąż. Ona umiała postawić na nogi całą prokuraturę i wymiar sprawiedliwości, aby tylko jej ukochany wyszedł na wolność. Nic dziwnego, że kiedy Aneta wpadnie na pomysł, aby porzucić opiekę nad synem i wrócić do pracy w szpitalu, również dopnie swego.

Aneta w "M jak miłość" nie chce zostać w domu z dzieckiem

- Trochę Olek sobie tego nie wyobraża - komentuje powrót serialowej żony do pracy Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Ale jednocześnie nie wyobraża sobie, żeby to on miał zostać z dzieckiem w domu. Jak to pogodzić? 

- To, że kobieta siedzi w domu z niemowlakiem to jest dla niej największe szczęście - wyrzuci z siebie ironicznie Aneta w "M jak miłość". 

- A nie? - zdziwi się Olek. 

Trochę się dziwię... - komentuje zachowanie serialowego męża Janyst w "Kulisach M jak miłość". - Przecież Olek jest takim współczesnym, wykształconym mężczyzną... A tu proszę, jakiś wewnętrzny, patriarchalny "straszek" nam się pojawił... Anetka nie da sobie w kaszę dmuchać, nigdy! I w kaszkę też nie - dodaje z uśmiechem aktorka.

W finale tych rozterek Chodakowskich w "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Olek poddaje w swoim gabinecie mówi żonie: - Jak chcesz, to pracuj...

I tak właśnie się stanie w "M jak miłość" - doktor Chodakowska znów będzie operować i rozwijać swoją karierę. Szkoda, że zapomni przy tym o wdzięczności dla najbliższych

Nie przegap: Fani M jak miłość żądają śmierci Julii i Sylwii! Te bohaterki długo nie pograją

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Najnowsze

Materiał sponsorowany