M jak miłość. Aneta wróci z Wiednia zupełnie inna! Olek wcale się nie ucieszy. Jego mina mówi wszystko - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aneta wróci z Wiednia zupełnie inna! Olek wcale się nie ucieszy. Jego mina mówi wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Aneta wróci z Wiednia zupełnie inna! Olek wcale się nie ucieszy. Jego mina mówi wszystko - ZDJĘCIA

2022-04-26 10:57

Aneta (Ilona Janyst) wróci do "M jak miłość", a powrót żony Olka (Maurcy Popiel) z Wiednia, razem z Chodakowskim i ich synem Borysem zapowiada się bardzo burzliwie! Po długiej przerwie Ilona Janyst znów pojawiła się na planie "M jak miłość" i zapowiedziała, że Aneta po urodzeniu dziecka dość szybko przerwie urlop macierzyński, by rzucić się w wir pracy w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger). Ale na tym nie koniec, bo dziecko zmieni Anetę, która będzie zupełnie inna niż podczas ciąży. Pierwsze ujęcia zza kulis "M jak miłość" z Anetą i Olkiem wskazują na to, że Chodakowski nie będzie zadowolony. Poznajcie szczegóły!

Kiedy Aneta wróci do "M jak miłość" i znów będzie z Olkiem pracować w klinice?

Powrót Anety do "M jak miłość" nastąpi dopiero w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej! Choć widzowie pierwszy raz zobaczą Anetę, Olka i ich syna Borysa już w 1656 odcinku "M jak miłość", podczas ich rozmowy wideo z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski), gdy wreszcie pochwalą się dzieckiem, to na ich przyjazd z Wiednia do Polski trzeba będzie jeszcze poczekać. Przeprowadzka Chodakowskich, nowa praca Olka w prestiżowej klinice w stolicy Austrii, urlop macierzyński Anety pociągną za sobą kryzys związany z opieką nad dzieckiem, nawałem obowiązków.

Wiele wskazuje na to, że w "M jak miłość" Aneta z trudem odnajdzie się w roli matki, nie będzie mogła znieść, że nie wygląda już tak jak kiedyś, że choć jest świetnym lekarzem, tak jak Olek, to teraz ugrzęzła w domu z synem, w dresie, w połogu, nieatrakcyjna i zupełnie nie podobna do siebie sprzed ciąży! Oczywiście Olek będzie pocieszał żonę, że dla niego zawsze będzie piękna, ale Aneta nie uwierzy. Bo Chodakowskiego zawsze ciągnęło przecież tylko do ponętnych kobiet! Był seryjnym podrywaczem, który zawsze wykorzystał okazję do flirtu z pielęgniarkami czy młodymi lekarkami.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1656: Kryzys u Anety i Olka po narodzinach syna. Nie będzie mógł już patrzeć na żonę! – ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

Aneta wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2022 jeszcze bardziej zdeterminowana i nastawiona na sukces! Bo jako świeżo upieczona matka będzie musiała wykazać się w pracy w klinice po długiej nieobecności, żeby pokazać, że mimo, że urodziła dziecko nadal jest świetną lekarką, która może dorównywać Olkowi.

Ilona Janyst zapowiadając powrót Anety do "M jak miłość" pokazała zdjęcie z planu, na którym jej bohaterka znów będzie taka, jak przed ciążą. Błogosławiony stan zmienił żonę Olka do tego stopnia, że stała się łagodna, rozczulająca. Ale nowe wcielenie Anety w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie przypominało raczej to, jakie wszyscy pamiętają sprzed ciąży.

"Nie wiem czy są tu ze mną jakieś fanki @mjakmilosc.official ? hłehłe. jeżeli tak, zróbcie hałas. newsa mam. zgadnijcie jakiego?? ??" - napisała Janyst na swoim profilu na Instagramie. Dodała przy tym zabawne hasztagi, które opisują minę Olka, mówiącą wiele o tym co czeka Chodakowskich po ich powrocie z Wiednia na stałe na Polski. #kolegamazserialowypowrotemmymuradowany #jakwidac #szalenie!

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Najnowsze