M jak miłość

M jak miłość. Andrzej ranny na wojnie w Ukrainie?! Nie wróci do Magdy zdrowy

Andrzej w "M jak miłość" będzie miał w Ukrainie poważny wypadek. Dowie się o tym jako pierwszy Kamil (Marcin Bosak), który złamie obietnicę daną Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek) i razem z Piotrkiem (Marcin Mroczek) poinformuje o wszystkim Magdę (Anna Mucha). Żona Andrzeja znów zaleje się łzami i wpadnie w czarną rozpacz, że już nigdy nie zobaczy ukochanego. Przy tej okazji Magda obieca, że jeżeli Andrzej odnajdzie się i wróci z Ukrainy, ona wybaczy mu wszystko i będzie z nim do końca swoich dni! Tymczasem pojawiły się głosy, że Andrzej w "M jak miłość" przyjedzie do domu, ale będzie ranny. Sprawdź szczegóły!

Andrzej w "M jak miłość" ranny na wojnie w Ukrainie?! To Kamil go sprowadzi

Już wiadomo, że Andrzej w "M jak miłość" będzie miał w Ukrainie wypadek. Jego autobus wyleci najprawdopodobniej w powietrze, będzie wielu rannych i ofiary śmiertelne. Budzyński zostanie uznany za zaginionego i Kamil (Marcin Bosak) ruszy na samotną wyprawę odnaleźć przyjaciela. A Magda dowie się o wszystkim ostatnia, bo w ostatniej rozmowie mąż znowu ją okłamie.

Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" dowie się jako ostatnia, że urwany kontakt z Andrzejem to nie przypadek i jej mąż zaginął. Do tego momentu będzie myślała, że małżonek jest w Krakowie i niebawem wróci. Trudno sobie wyobrazić, jak bardzo Magda będzie płakała, kiedy dotrze do niej, że być może już nigdy więcej Andrzeja nie zobaczy. Ale jest w tym wszystkim dobra wiadomość - Andrzej wróci na pewno, a na Instagramie gwiazd pojawiło się ZDJĘCIE, które tego dowodzi!Tylko czy na pewno Budzyński będzie zdrów i cały?

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na profilu superseriale na portalu Facebook, czy Andrzej wróci z Ukrainy do domu szybko pojawiły się pewne nadziei odpowiedzi. Ale wierni widzowie sagi rodu Mostowiaków podejrzewają, że Budzyński zapłaci wysoką cenę za tę wyprawę na wojnę. 

Tak. Wróci wróci ?

- Tak musi wrócić!

- Wróci no jak może zostawić Magdę.

- Wróci. Nie może być inaczej ??

- Koniecznie!

- Tak. Nie może być inaczej!

- Tak Musi !rzej.

- Wróci będzie tylko ranny ?

Jaka będzie prawda w "M jak miłość" najszybciej dowie się Kamil, który wyruszy na samotne poszukiwania Andrzeja. Najpewniej to Gryc ściągnie przyjaciela do domu i do Magdy. Można jednak podejrzewać, że w poważnym wypadku Andrzej ucierpi i być może będzie potrzebował czasu i opieki kochającej żony, aby wrócić do pełni sił. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: To Piotrek znajdzie gwałciciela Basi. Nie przyzna się w sądzie kto za tym stoi?

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze