M jak miłość. Ala zniszczy Rafała, syna zabójcy swojego brata! Policjant z Grabiny straci odznakę po schadzce z 18-latką na plebanii - WIDEO

2020-04-09 10:23 Ag
M jak miłość. Ala zniszczy Rafała, syna zabójcy swojego brata! Policjant z Grabiny straci odznakę po schadzce z 18-latką na plebanii
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ala zniszczy Rafała, syna zabójcy swojego brata! Policjant z Grabiny straci odznakę po schadzce z 18-latką na plebanii

Wkrótce w "M jak miłość" 18-letnia Ala (Alicja Ostolska), siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) i siostra zamordowanego policjanta Roberta (Filip Gurłacz) urządzi polowanie na innego funkcjonariusza z Grabiny, seksownego Rafała Stadnickiego (Jakub Kucner)! Dla wyjątkowo przebiegłej nastolatki nie będzie miała większego znaczenia fakt, że Rafał jest synem zabójcy jej brata, pedofila Dariusza Stadnickiego (Henryk Niebudek). Zakochana do szaleństwa Ala w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie chciała zdobyć Rafała za wszelką cenę! Nawet kosztem zniszczenia mu kariery w policji. Zobaczcie ujęcia z "Kulis serialu M jak miłość".

Czy Ala i Rafał z "M jak miłość" będą mieli romans?

Co w "M jak miłość" połączy Alę i Rafała? Policjant z Grabiny wpadł w oko nastolatce od pierwszego wejrzenia, podczas pogadanki w szkole na tematy związane z bezpieczeństwem. Siostrzenica księdza, siostra zamordowanego Roberta Wrońskiego nie będzie jednak miała pojęcia, że Rafał jest synem zabójcy jej brata, pedofila Dariusza Stadnickiego, który pracował w biurze sołtys Kisielowej (Małgorzata Różniatowska).

Szalona i lekkomyślna Ala w nowych odcinkach "M jak miłość" w kwietniu zakocha się bez pamięci w policjancie i postanowi go zdobyć za wszelką cenę! Z twarzą anioła będzie udawała przed Rafałem niewinną, skromną dziewczynę. Tylko jej przyjaciółka Ewa (Jowita Chwałek) będzie znała całą prawdę o niecnych zagrywkach Ali.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1512: Afera na ślubie Lilki i Mateusza! Ala urządzi sobie prywatną imprezkę - WIDEO

Niebawem w "M jak miłość" widzowie zobaczą jak Ala poluje na Rafała podczas porannego joggingu, a potem udając skręconą kostkę wymusza na nim, by zabrał ją do swojego mieszkania w leśniczówce. Tam Ala posunie się jeszcze dalej - ukradnie mu policyjną odznakę.

- Ala jest szalenie zakochana w Rafale. Ewka też chciałaby bliżej poznać Rafała, ale Ala jej na to nie pozwala. Jest po prostu zazdrosna... Ala jest zdolna do wszystkiego, jeżeli chodzi o Rafała nie ma żadnych hamulców. Wie czego chce, wie, że chce być z Rafałem, chce pokazać dziewczynom co potrafi... Rafał nie jest zadowolony z tego co się dzieje, nie podoba mu się to, szczególnie jeżeli chodzi o kradzież odznaki - ujawniła Alicja Ostolska w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1512: Afera na ślubie Lilki i Mateusza! Ala urządzi sobie prywatną imprezkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ale na kradzieży w nowych odcinkach "M jak miłość" się nie skończy, bo Ala zaprosi też Rafała na randkę na plebanię. Bo właśnie tam mieszka ze swoim wujkiem księdzem. Specjalnie dla policjanta przygotuje imprezę, która zgodnie z jej planem ma być miłosną schadzką. Jednak Rafał nie skusi się na randkę z 18-latką! Dlaczego? Bo słusznie będzie podejrzewał, że Ala może sprowadzić na niego tylko kłopoty.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1513: Kinga po rozstaniu z Piotrkiem zamieszka z rodzicami! Nie uratują małżeństwa Zduńskich?


- Rafał jest atakowany z różnych stron, poddawany różnym próbom, różnym dziwnym sytuacjom. Rafał zauważa, że dziewczyny między sobą rywalizują, ale prym ma Ala, bo ona najbardziej na niego poluje. Te sytuacje, które one stwarzają narażają go zawodowo i prywatnie na problemy. Stara się przejść przez te podrywy w miarę z podniesioną głową - wyjaśnił Jakub Kucner w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość odc. 1440. Policjant Robert Wroński (Filip Gurłacz), Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1440. Policjant Robert Wroński (Filip Gurłacz), Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek)
M jak miłość odc. 1440. Policjant Robert Wroński (Filip Gurłacz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1440. Policjant Robert Wroński (Filip Gurłacz)
M jak miłość. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość. Ala (Alicja Ostolska), Ewa (Jowita Chwałek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ala (Alicja Ostolska), Ewa (Jowita Chwałek)
Najnowsze