Lilka z M jak miłość znajdzie sobie nowego kochanka?! Te ZDJĘCIA z czarnoskórym żołnierzem dają do myślenia! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Lilka z M jak miłość znajdzie sobie nowego kochanka?! Te ZDJĘCIA z czarnoskórym żołnierzem dają do myślenia! - ZDJĘCIA

M jak miłość

Lilka z M jak miłość znajdzie sobie nowego kochanka?! Te ZDJĘCIA z czarnoskórym żołnierzem dają do myślenia! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" jeszcze jedna zdrada Lilki byłaby zdecydowanie nie do zniesienia, nie tylko dla kochającego Mateusza (Krystian Domagała), ale zapewne i dla fanów serialu. Tymczasem grająca Lilkę Monika Mielnicka opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótki filmik, na którym przytula ją pewien przystojny, ciemnoskóry żołnierz! O co w tym chodzi? Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Lilka wywinie ten sam numer Mateuszowi jeszcze raz? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Lilka znów zdradzi Mateusza?! Te ZDJĘCIA Mielnickiej z przystojniakiem dają do myślenia

Lilka w "M jak miłość" zrobiła rzecz straszną. Ukochana żona Mateusza Mostowiaka za nić miała miłość męża i ciepło wspaniałej rodziny. Wystarczył jeden wyjazd do Australii, aby Lilka zadała się z bogatym kochankiem, z którym następnie uciekła w świat. Wszyscy pamiętają jeszcze rozpacz Mateusza, który poważnie rozważał samobójstwo w grabińskiej rzece i lęk jego ukochanej babci Barbary o życie wnuka. Ostatecznie Mateusz wyruszył w świat na pokładzie statku, ale Lilka w międzyczasie wróciła "z podkulonym ogonem" do Grabiny. I wiele wskazuje na to, że niewierna żona spróbuje odzyskać męża w nowym sezonie serialu!

Fani "M jak miłość" chcą uwolnić Mateusza od Lilki!

Fani "M jak miłość" w zdecydowanej większości nie chcą, aby Mateusz wracał do żony. I choć pewne jest, że Mostowiak nadal kocha Lilkę, widzowie wolą go widzieć np. u boku ślicznej siostrzenicy księdza, Ali. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1671: Aneta wyrodną matką! Wybierze drania Argasińskiego, aby tylko uciec z domu od syna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?

Tymczasem grająca Lilkę Mielnicka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie filmem wideo z przystojniakiem w stroju żołnierza. Uwagę przykuwa fakt, że chłopak jest czarnoskóry i z gwiazdą "M jak miłość" łączy go niezwykła zażyłość . O co w tym chodzi? Czy to nowy bohater "M jak miłość"?

Mister Polski w "M jak miłość"

Ustaliliśmy fakty. Na razie nic nie zapowiada, aby Adrian Nkwamu, aktualny "Mister Polski" miał dołączyć do obsady "M jak miłość". Ale nie byłoby w tym nic dziwnego - tę ściężkę kariery przeszedł np. serialowy Rafał Stadnicki - Jakub Kucner - który właśnie na tym konkursie męskiej piękności został zauważony przez producentów sagi rodu Mostowiaków. Na razie jest pewne, że przystojny Adrian Nkwamu przyjaźni się z Mielnicką i na premierze książki "Saga niewoli" otulił marznącą aktorkę ciepłą, wojskową kurtką.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1674: Paweł popełni straszny błąd! Okłamie Magdę, kiedy przyjdzie do niego po pomoc! - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze