M jak miłość

Lilka z M jak miłość będzie miała dziecko?! Radosną nowinę ogłosił nowy znajomy Moniki Mielnickiej - ZDJĘCIA

Gwiazda z "M jak miłość" pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie radosną nowiną?! U lekarza towarzyszył serialowej Lilce (Monika Mielnicka) nowy znajomy, Darek Dyla. I to właśnie on ogłosił, że zostaną rodzicami! Czy Lilka z "M jak miłość" będzie cieszyła się w prawdziwym życiu najpiękniejszą rolą matki, czy raczej jej bohaterka spotka nową miłość i to z nim zajdzie w ciążę? ? W serialu Banachówna nie zdążyła urodzić Mateuszowi (Krystian Domagała) dziecka, ale na szczęście życie gwiazd i ich bohaterów nie mają ze sobą wiele wspólnego. Zobacz wizytę Mielnickiej z kolegą u lekarza w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda z "M jak miłość" ogłasza radosną nowinę! Serialowa Lilka zostanie matką?

Lilka z "M jak miłość" chętnie dzieli się ze swoimi fanami obrazami z prywatnego życia. Na Instagramie Mielnickiej często widzimy wakacje, uroczystości rodzinne, a nawet wizyty u lekarzy. Tym razem w gabinecie towarzyszył młodej aktorce nowy znajomy i to on ogłosił radosną nowinę. Czy prawdziwe życie, czy serial? Według słów Dykaka nie można mieć żadnych wątpliwości - Mielnicka i kolega zostaną rodzicami!

W "M jak miłość" Lilka nie doczekała się dziecka ze swoim mężem, Mateuszem Mostowiakiem. Podczas pierwszego wspólnego wyjazdu do Marka (Kacper Kuszewski) do Australii młoda żona zdradziła męża z milionerem Ethanem (Paweł Roman), a następnie uciekła z nim w świat. Skończyło się to tragicznie. Mateusz o mało się nie zabił, a ona wróciła do Grabiny "z podkulonym ogonem", bo bogacz okazał się brutalem i wyrzucił ją z domu.  Teraz Lilka zostanie nianią w domu Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) Chodakowskich i to na razie jej jedyna "radosna nowina". Czy w realnym życiu Mielnickiej jest inaczej? 

Prywatnie Mielnicka jakiś czas temu rozstała się ze swoim chłopakiem, sportowcem Oskarem Paradowskim. Na planie "M jak miłość" jej bohaterka również jest samotna, bo Mateusz ucieknie od niej do Warszawy, gdzie czekać już na niego będzie śliczna Ala (Alicja Ostolska). Tak więc ogłaszana "ciąża" to jednak prawdopodobnie żart...

- Jak tam po zabiegu? Bolało? - zapytał troskliwie Mielnicką Darek Dylak pod gabinetem lekarza.  - Ale nie odbył się?

Mielnicka potwierdziła, że żadnego zabiegu nie było, więc wtedy on triumfalnie ogłosił: - Będziemy rodzicami!

- O nie! Z nim być rodzicem?! - zaśmiała się w odpowiedzi Lilka z "M jak miłość".  

- Będę super tatą! - dodał jej partner. 

Jest możliwe, że młode gwiazdy zabawiły się sytuacją wizyty u lekarza. Gwiazda "M jak miłość" prywatnie odwiedza często gabinety medycyny estetycznej, więc mogło być tak, że podczas jednej z nich towarzyszył jej znajomy. Możliwe też, że były to ZDJĘCIA z planu serialu i chodziło o Lilkę, która na razie pracuje w przychodni. Czy Mielnicka lub jej bohaterka Lilka naprawdę zostanie mamą dowiemy się niebawem.    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1693: Aneta gorzko pożałuje, że zatrudni Lilkę jako nianię. To nie jest grzeczna dziewczynka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka nie zostanie nianią syna Anety i Olka? Pogonią ją za to, co zrobiła Mateuszowi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze