M jak miłość

Koniec M jak miłość. To nieuchronnie nadciąga. Fani są totalnie wściekli

To już koniec "M jak miłość"? Zmiany w ramówce rozwścieczyły fanów! Ukochany serial Polaków przegrał z innym ważnym wydarzeniem. I choć to jest ważny powód, fanom "M jak miłość" nie wystarczy! Dlaczego na koniec listopada 2022 w TVP2 zobaczymy tylko jeden nowy odcinek sagi rodu Mostowiaków? Sprawdź co już wiemy i zobacz, co myślą na ten temat fani serialu!

To już koniec "M jak miłość"? Fani serialu wpadli w furię

Poważne zmiany w emisji "M jak miłość! Zbliżają się nieuchronnie i nic tego nie zatrzyma. Istnieje ważny powód, dla którego na koniec listopada zobaczymy tylko jeden nowy odcinek serialu! W poniedziałek 28.11 zostanie wyemitowany 1689 odsłona serii, ale we wtorek 29.11 już nie zobaczymy nowego odcinka w telewizji. Co się dzieje z "M jak miłość"

Fani na wieść, że tracą 1 odcinek "M jak miłość" w tygodniu  wpadli w prawdziwą wściekłość. Na naszym profilu superseriale.se.pl na portalu Facebook poleciały mocne słowa. Wszystko przez powód wstrzymania emisji "M jak miłość". 

- Macie od tego kanały sportowe!

- Mundial, srundial, niech sobie puszcząją na innych kanałach!

- Zawsze emka i inne wylatują, jak nasi grają w piłkę kopaną. I czemu tak?

- Czy m jak miłość znika na zawsze?

- Kiedy nowy odcinek emki będzie w telewizji? 

- Do kiedy ta przerwa?!!! Czy to już na zawsze tak zostanie?!!!

Uspokajamy fanów "M jak miłość": na koniec listopada tylko we wtorek zabraknie 1690 odcinka w telewizji. Kolejne emisje nie są już zagrożone przez  mecze na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Trochę gorzej mają fani "Barw szczęścia i Na dobre i na złe" - te seriale nie pojawią się w telewizji od wtorku 29.11 do piątku 2.12. Za to od poniedziałku 5 grudnia wszystko już wraca do normy, a seriale wracają na swoje miejsce. Uważać trzeba tylko na godziny - "Barwy szczęścia" w czasie Mundialu będą emitowane o zmienionej godzinie

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1692: Julia w szpitalu po napadzie. Dziecko Andrzeja nie przeżyje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze