M jak miłość odcinek 1451. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1451. Natalka (Marcjanna Lelek)

Koniec M jak miłość. Panika Natalki przed ślubem Uli. Odkryje zniszczoną suknikę ślubną!

2019-06-03 7:25

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną będzie złą wróżbą dla Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). W 1451 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) dokona szokującego odkrycia! Od tej pory będzie pewna, że związek siostry nie będzie szczęśliwy! Wszystko przez biologicznego ojca Uli - Bronisława Jakubczyka (Michał Breitenwald). Poznajcie szczegóły ostatniego odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1451 ostatni przed wakacjami - wtorek, 4.06.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" to Natalka uratuje ślub Uli i Bartka. Przed jej przyjazdem do Grabiny przyszła panna młoda będzie się bowiem wahać - czy w ogóle chce zostać żoną Lisieckiego? Zarzycka podpowie, by szła za głosem serca. I tak oto w ostatnim odcinku "M jak miłość" Mostowiakówna wyjdzie za mąż.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Pytanie tylko, czy to dobra decyzja? Tuż przed ceremonią w 1451 odcinku "M jak miłość" Natalka dokona szokującego odkrycia. Z przerażeniem zauważy, że ślubna suknia Uli jest pocięta na strzępy! Szybko wyjdzie na jaw, że to biologiczny ojciec panny młodej - z zemsty za brak zaproszenia - będzie chciał zniszczyć córce najważniejszy dzień w życiu.

Na szczęście sytuację uda się uratować. Nawet gdy Ula wpadnie w panikę z powodu braku sukni. Marysia zachowa zimną krew i od razu zawiezie bratanicę do najbliższego salonu. - To się może udać! Szczęście sprzyja wariatom...

Panna młoda na znalezienie nowej sukni będzie miała zaledwie pół godziny. A ciotka cały czas będzie ją motywować i zerkać na zegarek. - Nie ma czasu na konkursy piękności... Skup się, weź w garść, popatrz ostatni raz i podejmij decyzję!

W finale sezonu "M jak miłość" Ula co prawda spóźni się na swój ślub, ale zdąży wcześniej kupić białą sukienkę, w której pójdzie do ołtarza. Uśmiechnięta, beztroska i szaleńczo zakochana wejdzie do kościoła w towarzystwie Artura Rogowskiego (Robert Moskwa).

Po dojściu do ołtarza, dziewczyna od razu rzuci się narzeczonemu na szyję: - Tak, chcę!... I jestem pewna... Boże, Bartek, bardziej nie można! Aż ksiądz (Maciej Damięcki), zmieszany, będzie musiał zapał panny młodej ostudzić. - Może najpierw, dzieci ślub?

A gdy Ula wyjdzie w końcu z kościoła – tym razem już jako „Mostowiak-Lisiecka” - ze szczęścia będzie wręcz promienieć! Przed kościołem nie zabraknie także Janka...

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

M jak miłość odcinek 1451, ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1451, ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)

Coś nam jednak mówi, że przykra przedślubna "niespodzianka" będzie złą wróżbą dla nowożeńców. Wiecie już przecież dobrze, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019 Bartek niebezpiecznie zbliży się do Soni (Barbara Wypych). Zdradzi swoją świeżo upieczoną żonę? 

Najnowsze