Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

W finale "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) spotka się z kochanką Andrzeja (Krystian Wieczorek), Julią (Marta Chodorowska) i prawdopodobnie dowie o jej ciąży! W tym samym, 1665 odcinku serialu pojawi się w życiu Magdy Michał (Bartosz Waga), młodszy, przystojny i z miejsca zauroczony piękną panią Budzyńską. Czy Magda dowie się o zdradzie męża i rzuci Andrzeja dla młodszego kochanka w ostatnim, 1665 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Na koniec "M jak miłość" afera ze zdradą Andrzeja osiągnie punkt krytyczny. Julia przystąpi do ostatniej fazy ataku na rodzinę Budzyńskich i zaprosi Magdę na spotkanie! Czy to wtedy wyjawi jej prawdę o seksie we Wrocławiu i ciąży? 

W 1665 odcinku "M jak miłość" Julia, tylko sobie znanym sposobem zdobędzie numer telefonu Magdy i bez żadnych oporów zadzwoni z propozycją spotkania. Czy poinformuje w ten sposób żonę Andrzeja o swojej ciąży? 

Równocześnie, to właśnie w 1665 odcinku "M jak miłość" Magda pozna na siłowni Michała. Młodszy, świetnie zbudowany chłopak z miejsca zainteresuje się piękną Budzyńską i nie będzie jej, ani Kingi (Katarzyna Cichopek) odstępował na krok. Czy zdradzona Magda przyjmie zaproszenie boskiego Michała na kawę - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

- Dzień dobry... Z tej strony Julia Malicka - zacznie Julia słodkim głosem

- O, dzień dobry. Nie wiedziałam, że ma pani mój numer - zdziwi się Magda.

- Nie było łatwo go zdobyć... Dzwonię w konkretnej sprawie... Czy jest pani wolna dziś wieczorem, mogłybyśmy się spotkać?

- Ale w jakiej sprawie?

- To nie jest rozmowa na telefon... I bardzo liczę na pani dyskrecję, proszę na razie o tym nikomu nie mówić... Więc jak, znajdzie pani czas?

Pewne jest, że w finale "M jak miłość" w życiu Magdy może zdarzyć się coś bardzo złego i bardzo dobrego równocześnie. Kiedy Budzyńska pozna Michała będzie jeszcze raczej przed spotkaniem z Julią, o ile w ogóle się na nie wybierze. Z kolei przystojny znajomy z siłowni będzie wyglądał na tak mocno zainteresowanego Magdą, że raczej nie odpuści. Czy zdradzona przez Andrzeja Magda dowie się o wszystkim i jednocześnie znajdzie szczęście?

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Okrutna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw w ostatnim 52 odcinku. Dopiero w Brwinowie przestanie płakać – ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze