Koniec M jak miłość. Ksiądz okradziony w ostatnim 1522 odcinku. Ala ukradnie mu pieniądze wiernych - ZWIASTUN

2020-05-26 8:20 jkk
Koniec M jak miłość. Ksiądz okradziony w ostatnim 1522 odcinku. Ala ukradnie mu pieniądze wiernych i pójdzie w tango!
Autor: tvp/vod Koniec M jak miłość. Ksiądz okradziony w ostatnim 1522 odcinku. Ala ukradnie mu pieniądze wiernych i pójdzie w tango!

Na koniec "M jak miłość" ksiądz (Maciej Damięcki) zostanie okradziony! W ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" sprawiająca coraz poważniejsze kłopoty Ala (Alicja Ostolska) ukradnie mu prawie wszystkie pieniądze wiernych i pójdzie w tango! Czy ksiądz odnajdzie nadzieję i wsparcie, aby poradzić sobie z nieznośną siostrzenicą w 1522 odcinku "M jak miłość"? Będzie prosił o wsparcie Boga, poprosi i Barbarę (Teresa Lipowska)... Zobaczcie ZWIASTUN 1522 odcinka "M jak miłość".

Koniec M jak miłość! Ksiądz zostanie z pustą kieszenią, a Ale za kasę wiernych ostro zabaluje

W 1522 odcinku "M jak miłość" będziemy widzieli, jak Ala kradnie pieniądze wujka. Kiedy odwiedzą ją na plebani zapłakana Ewa i pocieszająca ją Lilka, Ala natychmiast wyczuje okazję do kolejnej imprezy...

Tym razem jednak wpadnie na pomysł. że nie warto balować w domu i trzeba iść "w miasto"! Jednak okaże się, że na takie atrakcje potrzebne są pieniądze, a żadna z koleżanek ich nie ma. Co to za problem dla Ali na koniec "M jak miłość"?  

- Jestem totalnie spłukana, jeszcze ojciec zakręcił mi kurek - powie zapłakana Ewa na propozycję Ali, żeby zaszaleć. 

- Żaden problem - odpowie Ala i na ich oczach wyciągnie kluczyk ze skrytki wujka i otworzy nim również ukrytą skrytkę. A będzie w niej mnóstwo pieniędzy, które Ala po prostu sobie weźmie! - To nie jest dobra strategia tak siedzieć i płakać - doda zamykając opustoszałą kasetkę.  

Koniec M jak miłość. Barbara na tropie morderczyni z Grabiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Koniec M jak miłość - ZWIASTUN 1522 odcinka. Olek przyzna się do zabójstwa Artura w finale sezonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- To dziwne... Przecież ja z panem Bogiem znamy się od wielu lat... Przyjaźnimy się, czasem się kłócimy, czasem się spieramy, ale w rezultacie dochodzimy do jakiś wspólnych wniosków. A z Alą to... Uwierzy pani, że ja boję się stawić czoła nastolatce? - wyzna szczerze ksiądz Barbarze w 1522 odcinku "M jak miłość". 

Ale, niestety proboszcz musiał się i z tym ludzkim problemem zmierzyć, bo już w kilka godzin później odkryje, że jego kasetka z pieniędzmi jest prawie pusta! A była w niej całkiem duża suma pieniędzy... Co zrobi na ten widok?

Ksiądz będzie musiał tłumaczyć się przed Leonem, że "zapomniał o pewnych wydatkach" i na razie zapłaci mu zaliczkę, a nie całość za remonty na plebanii. Ksiądz an koniec "M jak miłość" skłamie dla niegrzecznej siostrzenicy!

Jednak później jeszcze raz spotka się z Barbarą i jej zdradzi, co się stało. Poprosi ją o pomoc, bo będzie się bał, że sam sobie w tej trudnej sytuacji rady nie da. Barbara, oczywiście obieca mu, że razem porozmawiają z Alą. Ale czy zdąży? Na Barbarę Mostowiak czekać będą jeszcze większe kłopoty na koniec "M jak miłość", a Ala wrobi Lilkę i trafi z nią za kratki!...  

 

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze