Koniec M jak miłość już w maju! Znamy datę emisji ostatniego odcinka przed wakacjami

i

Autor: vod.tvp Koniec M jak miłość już w maju! Znamy datę emisji ostatniego odcinka przed wakacjami

Koniec M jak miłość już w maju! Znamy datę emisji ostatniego odcinka przed wakacjami

Kiedy ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami?! Mamy prawdziwe informacje na ten temat! Wbrew temu, co piszą niektóre portale specjalizujące się w serialowej tematyce, 1663 odcinek sagi rodu Mostowiaków nie będzie tym ostatnim! Tylko nam dział PR TVP zdradził, że kiedy koniec sezonu "M jak miłość" zobaczymy w telewizji! Ostatni odcinek jeszcze w maju! Sprawdź szczegóły!

Koniec "M jak miłość" jeszcze w maju! Znamy prawdziwą datę!

Wiemy kiedy ostatni odcinek "M jak miłość"! Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, które mogą wprowadzić w błąd fanów sagi Mostowiaków. Jak możemy przeczytać na innych portalach finałowym odcinkiem miałby być 1663 i jego emisja miałaby nastąpić już 24 maja. Ale to nieprawda. Tylko u nas oficjalna oficjalna informacja z działu PR TVP!

Ostatni odcinek "M jak miłość" zobaczmy jeszcze w maju. W 1665 odcinku - taki jest właściwy numer finałowego odcinka serialu - najpewniej poznamy nowego Michała, który z miejsca zakocha się w Magdzie (Anna Mucha). Kiedy włączyć telewizor, aby tego nie przegapić?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1659: Werner dowie się, że to Andrzej, a nie Kamil przespał się z Julią! Powie Magdzie o zdradzie? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Odcinek 1665 "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 31 maja. Taka jest oficjalna informacja działu PR TVP. 

Podobnie zakończył się poprzedni sezon "M jak miłość" w ubiegłym, 2021 roku. Na razie nie wiadomo jak długo fani serialu będą musieli czekać na nowe odcinki. Aktorzy już pracują na planie, więc materiału na wrzesień na pewno nie zabraknie!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1659: Chore serce Magdy po zdradzie Andrzeja w kiepskim stanie? Kamil wyciągnie od niej dlaczego unika lekarza! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze