Koniec M jak miłość. Franka pobije Pawła z zazdrości o Kingę! Wielki skandal na oświadczynach Zduńskiego

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Franka pobije Pawła z zazdrości o Kingę! Wielki skandal na oświadczynach Zduńskiego

Koniec M jak miłość. Franka pobije Pawła z zazdrości o Kingę! Wielki skandal na oświadczynach Zduńskiego

W 1594 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wywoła wielki publiczny skandal na otwarciu nowej wersji bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Kiedy góralka zobaczy Zduńskiego w tańcu z ukochaną po prostu rzuci się na niego pięściami! Na ten dzień Paweł (Rafał Mroczek) zaplanował swoje publiczne oświadczyny wobec Franki, ale być może ten jeden taniec przekreśli wszystko... Czy Franka opamięta się zanim będzie za późno na koniec "M jak miłość"? Czy Paweł oświadczy się szalonej dziewczynie po takiej kompromitacji? A może on tak naprawdę zawsze już będzie kochał Kingę i ślub z Franką nie ma żadnego sensu? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ujawniamy, że w 1594 odcinku "M jak miłość" Paweł oświadczy się France! Zrobi to publicznie, przy wszystkich gościach, zebranych na otwarciu bistro Kingi, ale tego co się tam wydarzy nikt nie będzie się spodziewał. Dziewczyna Zduńskiego oszołomiona stresem wpadnie w prawdziwy szał, kiedy zobaczy go w czułych objęciach z Kingą! I góralka nieźle da mu popalić przy wszystkich gościach... Czy będzie miała prawdziwy powód?

W finałowym 1594 odcinku "M jak miłość" Franka wywoła wielki skandal w wyniku niewinnego zamieszania na otwarciu "Zielonego Sadu"... Wśród gości pojawi się oczywiście Piotrek (Marcin Mroczek), który będzie kibicował bratu w przygotowaniu do zaręczyn. 

- To, co? Dzisiaj mamy podwójnie wielki dzień, braciszku? My ruszamy z nowym lokalem, a ty z nowym życiem? - rzuci Piotrek na dodanie otuchy Pawłowi. 

- Cicho! Mama ci powiedziała, tak? Wiedziałem, że nie wytrzyma... Kto jeszcze wie? - zapyta Paweł szeptem.

- W zasadzie... Cóż, chyba wszyscy!  - usłyszy w odpowiedzi.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1593: Magda rzuci pracę! Zupełnie oszaleje na punkcie nauczyciela Ani. To koniec Budzyńskich? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1590 ZWIASTUN. Franka będzie miała wypadek! Tuż przed tragedią pozna ostatnią wolę dziadka
M jak miłość, odcinek 1590. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1590. Kinga (Katarzyna Cichopek), Franka (Dominika Kachlik)

Mikołaj (Marcin Bobak), kuzyn Franki, który już straszył Zduńskiego pobicie, wpadnie w szał, gdy zobaczy, jak Piotr bierze w ramiona Kingę. Krewniak nie będzie miał pojęcia, że Paweł ma brata bliźniaka, więc rzuci się na Zduńskiego z pięściami!! Na szczęście Gutowski zdoła w porę rozdzielić Pawła z Mikołajem i wyjaśnić nieporozumienie. Franka zaś rzuci się uspokoić wszystkich panów i wyjdzie z tego koszmarna szarpanina, która będzie wyglądać jak atak dziewczyny na ukochanego z zazdrości o Kingę! 

Paweł jednak nie podda się w 1594 odcinku "M jak miłość" i zrealizuje plan, z którym przyszedł do bistro. Gdy Franka skończy śpiewać, Zduński padnie przed nią na kolana i zada jej to jedno, wymarzone pytanie!

- Wyjdziesz za mnie? 

Jednak reakcja Franki znów go potężnie zaskoczy w finale "M jak miłość"! Ukochana Pawła wścieknie się bo uzna, że za oświadczynami Zduńskiego stoi jej stryj, który do nich zmusił!

- Przykro mi, ale... nie! - usłyszy Paweł od swojej dziewczyny przy wszystkich zgromadzonych w bistro gościach..

- To nie ma być żaden układ, przymus... Chcę, żeby to była twoja decyzja, nasza i z serca, a nie z rozsądku! - zacznie tłumaczyć ukochanej Paweł - Twój stryj nie ma nic wspólnego z moją decyzją... I nie ma też nic wspólnego z tym, że bardzo cię kocham. I chcę, już od dawna się z tobą ożenić...

W tym momencie 1594 odcinka "M jak miłość" w nowym bistro Kingi zapadnie grobowa cisza. Dosłownie wszyscy wstrzymają oddech, aby usłyszeć odpowiedź szalonej dziewczyny Zduńskiego  

- Zapytam jeszcze raz: wyjdziesz za mnie? - powtórzy pytanie Paweł.

- I ty tak serio? Tylko błagam, nie kłam! Naprawdę tego chcesz? Tak... Wyjdę za ciebie... Tak, trzy razy tak!!! - odpowie nareszcie szczęśliwa Franka na koniec "M jak miłość".

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1593: Ostatnie słowa Leszka do Joasi! Oszalał z miłości, już nigdy więcej go nie zobaczy

M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1590. Paweł (Rafał Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze