M jak miłość

Koniec Izy w M jak miłość? Po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim fani już nie chcą widzieć Adriany Kalskiej!

2023-01-01 12:44

Iza i Marcin w "M jak miłość" przez lata byli ulubioną serialową parą. Fani kibicowali Izie (Adriana Kalska) prześladowanej przez psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski), który ze wszystkich sił starał się ochronić rodzinę. Ślub Chodakowskich był jednym z najważniejszych wydarzeń w "M jak miłość" i wydawało się, że nic ich nie rozdzieli. Niestety, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w grudniu 2021 ogłosili, że prywatnie nie są już parą. I wtedy stało się coś złego także w "M jak miłość" - Iza zmienia się i zapomina nawet o dzieciach. A fani nie chcą jej takiej oglądać. Czy Iza zniknie z sagi rodu Mostowiaków? Zobacz jak zmieniła się Iza w GALERII ZDJĘĆ!

Iza opuści M jak miłość? Fani chcą nie chcą takiej Kalskiej

Iza i Marcin w "M jak miłość" długo byli ulubieńcami widzów. Roznerski i Kalska związali się także prywatnie i dużo mówiło się o ich planach ślubnych. Niestety, odwrotnie niż w serialu, gwiazdy nie tylko nie stanęły na ślubnym kobiercu, ale rozstały się ponad rok temu. Jak to wpłynęło na Izę i Marcina w nowych odcinkach? Fani twierdzą jednoznacznie - źle, a winą za to obarczają aktorkę. 

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiło się ZDJĘCIE Izy z asystentem Radkiem, którzy zamiast ciężko pracować, tańczą w gabinecie redakcji "Głosu Gródka", fani napisali co myślą teraz o Chodakowskiej. I poleciały mocne słowa!

- Oj ta Iza ? co ona wyprawia ?

- Powinni dać inna aktorkę zamiast tej skoro nie potrafi życia prywatnego oddzieli od zawodowego!

- Też tak myślę ???

- Dokładnie . A jej gra aktorska …. Dno , mół i wodorosty ?

- Ona była taka super jak przyszła pierwszy raz do Marcina jako Pani kurator. Teraz jak zerwali to trzeba ją wyautować z serialu. Denerwujaca

- Głupi wątek, matka bez oporu zostawia dwójkę dzieci z ojcem na cały tydzień?‍♀️?‍♀️?‍♀️

- To było wiadome, że skoro rozstali się w życiu prywatnym, to i w serialu też, żeby jak najmniej wątków razem grali!!!

- ak dla mnie ten wątek jest bez sensu. Cały czas zdrady, dramaty i Bóg wie co. Aktorzy albo są profesjonalistami i nie mieszają prywaty do serialu albo niech w końcu w serialu rozejdą się ich drogi i tyle, ile to można mieszać w jednym wątku, aż nie chce się tego oglądać.

A jak Wy uważacie? Iza powinna wyjechać z "M jak miłość" i zostawić Marcina z dziećmi dla nowej kobiety, czy jednak aktorzy powinni lepiej popracować nad tym, aby ich wątek nie wygasł? Dajcie znać, co myślicie w sondzie na końcu tekstu POD WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość. Kochanek Izy kiedyś dobierał się do Kasi! Rywal Marcina znów okaże się psychopatą? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Sprytny Szymek na tropie złodzieja. 7-letni syn Marcina sam rozwiążę zagadkę kradzieży
Sonda
Czy Iza i Marcin "M jak miłość" powinni być razem na dobre i na złe?
Najnowsze