M jak miłość

Kiedy M jak miłość wraca po wakacjach?! Data nie jest pewna! Mamy wypowiedź produkcji

W "M jak miłość" kolejna zmiana w daty emisji po wakacjach 2023?? Data podana przez Marcina Mroczka w ostatnich przed wakacjami "Kulisach M jak miłość" powrotu serialu na antenę wcale nie jest pewna! Okazuje się, że start sezonu 28 sierpnia może jeszcze ulec opóźnieniu. Produkcja sagi rodu Mostowiaków jasno stawia sprawę. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Kiedy powrót M jak miłość po wakacjach? Data wcale nie jest pewna

"M jak miłość" zakończyło sezon przed terminem. Niestety, przyspieszono zakończenie emisję serialu i fanó zamiast nowych odsłon czekała niemiła niespodzianka. Zamiast 30 maja, widzowie zobaczyli ostatni 1734 odcinek 23 maja, a kolejne - 1735 i 1736 - które miały być finałem przesunięto na nowy sezon. W ten sposób fani nie zobaczyli chociażby zapowiadanego zawału Piotrka i na razie nie dowiedzą się, czy Zduński przeżyje. Teraz okazuje się, że termin powrotu serialu na antenę wcale nie jest taki pewny!

Kiedy fani "M jak miłość" zapytali w sesji Q@A na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, kiedy powrót z nowymi odcinkami padła jednoznaczna odpowiedź produkcji. 

- Kiedy wracają nowe odcinki? - padło pytanie fana "M jak miłość". 

- Na przełomie sierpnia i września. Dokładną datę podamy pod koniec wakacji - odpowiedziała produkcja. Czyli 28 sierpnia, ogłoszony przez Mroczka i powtarzany przez wszystkie media, wcale nie jest ostateczny. 

Produkcja "M jak miłość" także jasno dała do zrozumienia, kto odpowiada za program TVP. Kiedy padło pytanie: - Dlaczego tak wcześnie kończycie sezony?! Kiedyś były o wiele dłużej... padła odpowiedź: 

- O swoich ramówkach decydują stacje. Zawsze i wszędzie.  

Sprawa terminu powrotu "M jak miłość" jednak wróciła w kolejnych zapytaniach widzów. 

- Kiedy wznowicie emisję? Ja nie wiem, jak przeżyję do jesieni bez M jak miłość...

- Wracamy do Was z nowym sezonem na przełomie sierpnia i września - padła ostateczna odpowiedź produkcji. 

Fani "M jak miłość" zainteresowali się także, czy przypadkiem skrócenie sezonu nie oznacza, że w nowym będzie jeszcze mniej odcinków w tygodniu.  

- Czy jest szansa, że M jak miłość będzie więcej, niż 2 razy w tygodniu?

- Na razie nie ma takich planów - padła jednoznaczna odpowiedź. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Potworny dramat Magdy. Straci dwóch ukochanych mężczyzn

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze