M jak miłość

Gwiazdor M jak miłość jadł z synem na krawężniku! Szokujące ZDJĘCIA Marcina Mroczka - WIDEO

Piotrek z "M jak miłość" zdradził, jak spędził ważny dzień w życiu swojego syna. Tego nikt by się nie domyślił, tata z Kacprem jedli razem śniadanie na krawężniku! Marcin Mroczek zachował się jak na gwiazdę przystało - ekscentrycznie. Mecenas Zduński w "M jak miłość" na pewno czegoś takiego nie zrobiłby, raczej w domu i ogrodzie na Deszczowej odbyłaby się huczna impreza z licznymi prezentami dla dzieciaków. Ale wygląda na to, że prywatnie Marcin Mroczek raczej dba o proste przyjemności dla swoich synów. Zobacz, co razem zrobili - w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Marcin Mroczek jadł z synem na krawężniku! Co się stało?

Piotrek w "M jak miłość" to jeden z tych bohaterów, bez których serial straciłby sens. Syn Marysi (Małgorzata Pieńkowska), wnuk Barbary (Teresa Lipowska) i brat bliźniak Pawła (Rafał M roczek) jest wzorowym mężem i ojcem. Razem z Kingą wychowują czwórkę dzieci i dbają o nie jak najlepiej potrafią. A, że prawnik dobrze zarabia, dzieciom nie brak niczego. Wyobrażamy sobie, że w Dzień Dziecka w domu na Deszczowej byłby wspaniały kinderbal z mnóstwem atrakcji i prezentów.

Marcin Mroczek prywatnie wychowuje dwóch synów, Ignacego i Kacpra z piękną żoną Marleną Muranowicz. Te dzieciaki wyglądają na równie zadbane i szczęśliwe, jak mali Zduńscy w "M jak miłość". Jak tym razem gwiazdor spędził z synami ich święto w niecodzienny sposób. 

- Słuchajcie, najfajniejszy Dzień Dziecka to jedzenie z tatą na krawężniku swoich ulubionych rzeczy - oznajmił Piotrek z "M jak miłość" istotnie siedząc z synem Kacprem na chodniku - zobacz TO na WIDEO z Instastory Mroczka i w GALERII ZDJĘĆ!

- Kacper, co masz tam, powiedz - zachęcił gwiazdor "M jak miłość" synka. W tym momencie Kacper pokazał jogurt owocowy i papierową torbę pełną wypieków. - O, słodkie bułeczki, dla tatusia też się znajdzie - ucieszył się Marcin Mroczek. 

Później na WIDEO widzimy dumnego tatę w otoczeniu obu synów, zasłoniętych ogromnymi balonami "buźkami". Podejrzewamy, że "jedzenie na chodniku" to był tylko niewinny wstęp do super imprezy dla synów państwa Mroczek, może nawet lepszej, niż u Zduńskich na Deszczowej!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Nikt u Mostowiaków już nie wspomni ukochanego wnuka Barbary! Podzieli los swojej matki - ZDJĘCIA

Gwiazdor M jak miłość jadł z synem na krawężniku! Szokujące ZDJĘCIA Marcin Mroczka - WIDEO
Najnowsze

Materiał sponsorowany