M jak miłość

Gwiazda M jak miłość w nowej roli! Tego po Anicie nikt się nie spodziewał – ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" pokazała się fanom w zupełnie nowej roli! Anita (Melania Grzesiewicz) jest narzeczoną Kamila Gryca (Marcin Bosak) i aktualnie zakochani wyrastają na ulubioną parę fanów! Zdrada Izy (Adriana Kalska), która wolała Radka (Philippe Tłokiński) od cudownego Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci zasmuciła wszystkich. Niektórzy widzowie nie chcą już patrzeć na kolejne rozstania, ale właśnie Kamil z Anitą zatrzymują ich przy ekranach TVP. Tymczasem Melania Grzesiewicz ma co raz to nowe pomysły na siebie. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ w jakiej roli wystąpiła tym razem i sprawdź, co już wiemy!

Anita z M jak miłość zaszalała w nowej roli! Kim była tym razem?

Kiedy gruchnęła wieść, że Anita z "M jak miłość" pożegnała się z serialem, fani załamywali ręce. Piękna ukochana Gryca jest nową nadzieją widzów na udany, trwały związek na ekranie. Anita jest nie tylko dobrą narzeczoną - cudownie wypełnia rolę zastępczej matki dla małej córki Kamila, Poli (Hania Nowosielska). Nic dziwnego, że fani już pokochali piękną sekretarkę. Co tym razem wymyśliła grająca ją gwiazda?

Melania Grzesiewicz istotnie pożegnała się na jakiś czas z serialem, ale nie chodzi o "M jak miłość", tylko o "Polowanie na ćmy". Tam gwiazda gra jedną z prostytutek w domu publicznym i jedną z dobrych koleżanek głównej bohaterki Yvette (Sonia Mietielica). Na szczęście nic nie zagraża roli Anity w sadze rodu Mostowiaków, ale nic dziwnego, że rozchwytywana aktorka podejmuje się nowych ról.

Anita z "M jak miłość" pochwaliła się fanom na swoim profilu na Instagramie niemałym sukcesem. Przy tej okazji ujawniła ważną rzecz ze swojego prywatnego życia! 

- 28 maja zapraszam Was serdecznie na charytatywny odcinek programu @jaka_to_melodia_tvp. Razem z aktorami z „Polowania na ćmy” @przemek.stippa oraz @weronika_dzierzynska zbieraliśmy pieniądze na pomoc jednej z fundacji. Kto z nas wygrał przekonacie się oglądając odcinek. Jako córka muzyka i siostra wokalistki podeszłam do zadania bardzo serio ;) A cel był bardzo szczytny :)28 maja @badzmyrazem.tvp 🎤🎶 - zapraszała Grzesiewicz. 

Okazuje się, że piękna gwiazda "M jak miłość" wygrała ten odcinek i okazało się, że miała ku temu poważne podstawy!

- Wygrałam, jak na córkę muzyka przystało! - zdradziła Anita z "M jak miłość" pod triumfalnymi ZDJĘCIAMI z programu "Jaka to melodia". 

Pięknie ❤️❤️❤️❤️ - posypały się komentarze fanów.

- Jaka prześliczna !! 🤩🤩🤩

- I to jest fajna zabawa 😃🤟

- Pięknie Pani Melanio ❤️🔥🍀

- Boska😻😻❤️

- Śliczna kreacja i kolorek 😍

- Warto pomagać gdyż dobro wraca😊 miło Panią widzieć i dodam że pięknie Pani wygląda 💗💗wszystkiego dobrego 💖💖🌹🌹🌹

Nie przegap: Bohaterka Adriany Kalskiej zajdzie w ciążę! Ojcem nie będzie Radek z M jak miłość

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze