Gwiazda M jak miłość przeszła do Przyjaciółek. Będzie seksowną nianią i sporo namiesza

2019-05-31 21:45 Ag
M jak miłość po wakacjach 2018. Iza (Adriana Kalska), Ania (Maria Pawłowska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2018. Iza (Adriana Kalska), Ania (Maria Pawłowska), Kinga (Katarzyna Cichopek)

Aktorka z "M jak miłość" w serialu "Przyjaciółki"! W kolejnym 14 sezonie "Przyjaciółek" do obsady dołączy Maria Pawłowska, znana jako Ania Żakowska w "M jak miłość", była ukochana Marcina (Mikołaj Roznerski). Ostatnio Pawłowska zniknęła z serialu TVP2, ale widzowie zobaczą ją teraz w Polsacie. Jako nowa postać - seksowna Niania - wprowadzi sporo zamieszania w życiu głównych bohaterek. Zwłaszcza jednej!

Kogo Maria Pawłowska zagra w serialu "Przyjaciółki"?

Maria Pawłowska w "M jak miłość" nie występuje już od trzech miesięcy i widzowie nie zobaczą więcej Ani w kończącym się we wtorek, 4.06.2019, obecnym sezonie. Czy Ania wróci do "M jak miłość" po wakacjach 2019? Skoro dostała miejsce w czołówce serialu, to na pewno jeszcze się pojawi. Poza tym Maria Pawłowska przecież nie odeszła z "M jak miłość" na stałe.

Mimo długiej przerwy w zdjęciach do najpopularniejszego serialu w Polsce, aktorka nie próżnuje. Właśnie wyszło na jaw, że dołączyła do obsady "Przyjaciółek" i w kolejnym 14 sezonie nieźle namiesza.

- Będę opiekunką, którą Patrycja zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą, jeśli powiem, że moja opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem. Sama jeszcze nie wiem, jak ta historia się zakończy - powiedziała Maria Pawłowska w rozmowie z party.pl.

Ale "Przyjaciółki" to jeszcze nic. Bo gwiazda "M jak miłość" pokaże się też w zupełnie nowej roli. W czerwcu serialowa Ania zaśpiewa podczas festiwalu w Opolu.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Najnowsze