M jak miłość

Gwiazda M jak miłość pokazała się nago! Tak się bawi na wakacjach Iga Górecka - ZDJĘCIA

Ta gwiazda w "M jak miłość" grała charakter tak czarny, że nie wiadomo czy Julii (Marta Chodorowska) uda się ją przebić. Karolina (Iga Górecka) oskarżyła Andrzeja (Krystian Wieczorek) o gwałt i o mało co, a zniszczyłaby mu życie! Ostatecznie bohaterka nie dała rady zaszkodzić Budzyńskiemu, źle skończyła i zniknęła z "M jak miłość". Igra Górecka zagrała jeszcze wielką miłość Antka (Krzysztof Cybulski) w "Stuleciu Winnych 4", a teraz pokazał na swoim profilu na Instagramie, jak wypoczywa na łonie natury. Ostre ZDJĘCIA nagiej aktorki zobacz w GALERII!

Karolina z M jak miłość pokazała się nago na wakacjach! To ona w serialu oskarżyła Andrzeja o gwałt!

Karolina w "M jak miłość" przeszła do historii serialu jako jeden z najczarniejszych charakterów. O mały włos zniszczyłaby nie tylko małżeństwo Budzyńskiego z Martą, ale całą karierę szanowanego prawnika. Dziś dorównać jej może tylko Julia Malicka, która wrabiała Andrzeja w ciążę, a ostatecznie zostanie oskarżony o jej zabójstwo. Nikt nie płakał za tak okrutną jak Karolina bohaterką, ale dzięki tej roli Iga Górecka zrobiła zawrotną karierę. Niedawno mogliśmy ją oglądać jako narkomankę Mirkę w "Stuleciu Winnych 4". Teraz aktorka odpoczywa i to jak!

Na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie pojawiły się jej ZDJĘCIA z wakacji. Uroczy wypoczynek na łonie natury budzi sympatię, ale uwagę przyciąga w to, co ubrana jest aktorka. A jest prawie tak naga, jak ją pan Bóg stworzył!

Nature is God. - podpisała krótko gwiazda "M jak miłość" serię wakacyjnych ZDJĘĆ.  

Cudne zdjęcia ... takie delikatne, sensualne, po prostu piękne ... ❤️ - posypały się komentarze fanów. 

- Kocham i zazdroszczę zarazem, i jeziora, i deszczu, i braku ubrania, i tych zdjęć... włożę sobie do kajecika "to do" albo raczej to dream about 💖 @radekswiatkowski (od red.: autor zdjęć) jak zawsze zachwyt 🤲🏼

- Magia!!! Rozkosz dla ciała i duszy❤️

- O taaak. Dziś nago kąpalam się w Bałtyku….kocham to ❤️🙏

Trzeci kadr jest iście zjawiskowy!

- Piękna z Ciebie kobietą i naturalnie jako aktorka traktujesz nagość

- Przepiękna!!!!!!!!!😍😍😍😍😍

A jak Wam się podoba niegdysiejsza "podła Karolina z M jak miłość" w letnim wydaniu bez nadmiaru ciuchów?

Nie przegap: Koniec Adriany Kalskiej w serialu. Wzruszające ostatnie słowa gwiazdy M jak miłość - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze