M jak miłość

Grał Franka w M jak miłość. Po latach Piotr Nerlewski wystąpi w zupełnie nowej roli - ZDJĘCIA, WIDEO

Kiedy w "M jak miłość" Piotr Nerlewski zagrał Franka z dnia na dzień stał się wielką gwiazdą. Ukochany Natalki (Marcjanna Lelek) miotał się między nią a dawną narzeczoną Justyną (Olga Kalicka). Po drodze miał też przygody z drugą z sióstr Mostowiak, z Ulą (Iga Krefft)... Ostatecznie Franek w "M jak miłość" wybrał Justynę i zniknął z serialu. Teraz wróci w zupełnie nowej roli i oglądać go będziemy w TVP1 w niedzielne wieczory!

Franek z "M jak miłość" w nowym hicie TVP! Piotr Nerlewski wystąpi w następcy "Stulecia Winnych"

Jako mąż Natalki w "M jak miłość" Franek nie sprawdził się. Zdradzał ukochaną Natalkę nawet z jej siostrą Ulą, ale ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu. I kiedy już wyglądało na to, że razem z córką dożyją szczęśliwie końca swoich dni, do Franka wróciła Justyna i to ona zgarnęła "nagrodę główną". Franek zostawił dla niej rodzinę i jego związek z Natalką zakończył się rozwodem. Do sagi rodu Mostowiaków Nerlewski już raczej nie ma po co wracać, noc chyba, ze zrobi to jego była żona... ale aktor właśnie dostał rolę w nowym hicie TVP. Kogo tym razem zagra?

Franek z "M jak miłość" grał już w innych serialach po opuszczeniu sagi rodu Mostowiaków. Widzieliśmy go m.in. w "Wojennych dziewczynach" i "Zakochanych po uszy". Teraz gwiazdor wróci w serialu, który będziemy oglądać w TVP1 po zakończeniu serii "Dom pod Dwoma Orłami". Czy to będzie wielki hit?

"Polowanie na ćmy" opowie historię nieszczęsnej ślicznotki (Sonia Mietielica), która z więzienia trafi do burdelu, ale będzie jej dane zabawić się także na wielkich balach, jako wielka dama. Wszystko to zadzieje się w Warszawie pod carskim zaborem, kiedy w mieście kłębiły się występek, bunt i romanse... Kogo zagra w tej historii Nerlewski?

Na razie Franek z "M jak miłość" jest wymieniany jako jedna z trzech osób z głównej obsady. Zagra więc obok Mietielicy i Moniki Krzywkowskiej, która będzie mocno ustosunkowaną "burdel mamą". Czy okaże się tym dobrym, czy złym bohaterem? Dowiemy się śledząc nowy serial do 19 marca w TVP1. 

Nie przegap: Franka z M jak miłość poważnie zachorowała! Choroba zmieniła Dominikę Kachlik nie do poznania - ZDJĘCIA

Najnowsze