M jak miłość

Franka żegna się z M jak miłość? Dominika Kachlik zdradziła, co o niej myśli

O tym, że Franka znika z "M jak miłość" co jakiś czas pojawiają się nowe plotki. Wszystko dlatego, że żona Pawła (Rafał Mroczek) ma specjalny talent do ładowania się w wielkie kłopoty na granicy życia i śmierci. Ale i grająca ją Dominika Kachlik szybko rozwija karierę, także u konkurencji. Tym razem gwiazda "M jak miłość" udzieliła wywiadu Interii, w którym podsumowuje swoją drogę w serialu Mostowiaków i ocenia Frankę. Czy to coś znaczy? Sprawdź szczegóły i zobacz jak zmieniała się Franka w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Koniec Franki w M jak miłość? Kachlik po raz pierwszy wyznała co myśli o swojej bohaterce 

Franka w "M jak miłość" to szalona i niezwykle kochana żona Pawła. Stanęła u boku na Zduńskiego na ślubnym kobiercu jako jego czwarta już wybranka, ale choć jej życie nie jest usłane różami, kocha i jest gotowa oddać za Pawła życie. Tak zresztą zrobiła, kiedy kochanek Lilki strzelił do Zduńskiego w bistro Kingi. Czy to możliwe, aby Paweł miał stracić taką fajną żonę? 

- Ja lubię jak w życiu moich postaci dużo się dzieje - komentuje liczne przygody szalonej Franki Kachlik w wywiadzie dla portalu interia.pl.  - To, czego może się trochę boję, to właściwie takiej pozornej nudy, więc zawsze jestem na 'tak', jeżeli dzieją się wszystkie dziwne, duże rzeczy - zdradziła gwiazda "M jak miłość".

Franka w "M jak miłość" miała niesamowitą liczbę wypadków. Zaczęło się od jej ucieczki z własnego ślubu prosto pod koła Zduńskiego. Później o mało nie zginęła w wypadku samochodowym, ale w ostatniej sekundzie wysiadła tuż przed tym jak w auto wjechała ciężarówka. Ostatnio straciła władzę w prawej ręce, bo osłoniła ukochanego męża własnym ciałem. Co jeszcze może spotkać Frankę w nowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków?

- Zobaczymy, gdzie ta historia nas poniesie; gdzie poniesie Frankę - powiedziała tajemniczo Kachlik. - Cieszę się, że gram taką postać, która wnosi dużo energii do serialu; że jest taka dynamiczna. To są rzeczy, jakie ja we France bardzo lubię.

Gwiazda "M jak miłość" w miarę wywiadu "rozkręciła się" i w końcu wyznała głębsze uczucia wobec swojej bohaterki. - Mogę powiedzieć, że ukochałam tę postać i tak, jak tworzę różne postaci, to staram się ich nie oceniać, ale zrozumieć. Tak też stało się z Franką - na początku czułam, że trochę absurdalne było jej pojawienie się - to wskoczenie do auta... Tam naprawdę dużo rzeczy się działo... Mam poczucie, że teraz rozumiem tę postać.

Czy takie szczere wyznania mogą oznaczać, że Kachlik powoli się z ulubionym serialem Polaków? Nie jest to całkiem wykluczone, bo gwiazda dostała jedną z głównych ról w serialu Polsatu pt. "Bracia". A to dopiero początek jej drogi. Ale jak Paweł Zduński poradziłby sobie bez kobiety swojego życia u boku?

Nie przegap: M Jak miłość, odcinek 1710: Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita jako pierwsza pozna wstrząsające kulisy wyprawy Gryca - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Zemsta Pawła na oprawcy Basi. Aresztują Zduńskiego, bo ojciec gwałciciela sprowokuje go do bójki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze