M jak miłość

Franka odchodzi z M jak miłość? Dominika Kachlik dostałą główną rolę u konkurencji - ZDJĘCIA

Franka zniknie z "M jak miłość"? Dominika Kachlik weszła do sagi rodu Mostowiaków z "przytupem". Jako uciekająca z własnego ślubu panna młoda wpadła na samochód Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), a potem sprawy szybko potoczyły się tak, że została kolejną panią Zduńską. Aktualnie Franka w "M jak miłość" poddaje się skomplikowanej operacji, aby móc urodzić mężowi upragnione dziecko. Jednak Kachlik właśnie pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie główną rolą w konkurencyjnym serialu! Czy to oznacza, że porzuci "M jak miłość"?

Franka znika z M jak miłość?! Kachlik pochwaliła się nową rolą w innym serialu!

Frankę w "M jak miłość" od razu polubili wszyscy. Nieco postrzelona góralka ujęła wszystkich szczerością i dziecięcą wręcz radością życia. Z czasem okazało się, że choć Franka mówi to co myśli, to jednak potrafi ukrywać mroczne tajemnice. Tak było z jej synem Adamem, którego 10 lat temu urodziła w USA jako surogatka i oddała rodzicom, którzy go "zamówili". Teraz wszyscy już o tym wiedzą, ale liczba kłamstw, jakimi raczyła Franka męża, "przechodziła ludzkie pojęcie"!

Kiedy już wszyscy w "M jak miłość" - z Pawłem na czele - wybaczyli France ukrywanie syna, Zduńscy zabrali się za realizację planu posiadania wspólnego dziecka. Tyle, że okazało się, nie będzie tak łatwo. Franka poważnie choruje na endometriozę i może już nigdy nie zajść w ciążę!  

Tyle, że dramat Franki w "M jak miłość" w życiu grającej ją Kachlik już za chwilę może przestać być istotny. Gwiazda pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zupełnie inną, za to główną rolą! Gdzie będziemy ją oglądać?

- Moje nowe wcielenie, Kinga Wójcik. Kinga wie, jak osiągać wyznaczone cele i przyjeżdża do Złotego Stoczka, aby z uśmiechem zniszczyć panujący tam ład. Sezon pierwszy "To nie ze mną" zakończony, odcinki możecie oglądać na Filmbox+ i kanale Stopklatka - wyjaśniła Kachlik.  

Zobacz też: QUIZ. Najbardziej denerwujące postacie z polskich seriali. Pamiętasz czym nas wyprowadzali z równowagi?

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Najnowsze