M jak miłość

Fani M jak miłość żądają śmierci Julii i Sylwii! Te bohaterki długo nie pograją

Julia w "M jak miłość" nie ma najmniejszych szans na sympatię, czy współczucie fanów. Malicka (Marta Chodorowska), która zniszczyła idealne małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich została uznana przez wszystkich za "zło wcielone" i widzowie żądają, aby jak najprędzej zniknęła z ekranu. Podobnie rzecz się ma z jej serialową przyjaciółką, Sylwią (Hanna Turnau), której jedynym zadaniem jest "dolewanie oliwy do ognia" i podburzanie serialowej Malickiej do walki o Budzyńskiego. Wygląda na to, że jeżeli scenarzyści serialu podążą za życzeniem fanów serialu, Chodorowska z Turnau nie za długo zagrzeją miejsce na ekranie "M jak miłość".

"M jak miłość". Jak los spotka Julię i Sylwię? Fani żądają najgorszego 

Julia w "M jak miłość" pojawiła się w poprzednim sezonie serialu. Inteligentna prawniczka olśniła wszystkich urodą i wdziękiem, ale nikt jej nie polubił. Malicka stwierdziła, że zna Andrzeja od 10 lat i kiedyś się w nim kochała, ale nikt na ekranie jej wcześniej nie widział. Budzyński jednak od razu poznał dawną znajomą, a co gorsze pozwolił się jej zauroczyć. Na konferencji we Wrocławiu para spędziła upojną noc, a rano Andrzej obudził się nagi w łóżku obok koleżanki. Jakby tego było mało, Julia twierdzi, że jej ciąża jest owocem tej właśnie jednej nocy... Finał tej "przygody" jest koszmarem - Magda wpada w depresję, a Andrzej w rozpacz po wielkiej stracie rodziny. 

Nikt nie widział seksu Andrzeja z Julią w "M jak miłość", nie wiadomo też, czy wyniki badań DNA płodu, które przedstawiła mu Malicka, nie są fałszywe. Pojawiła się nadzieja, że mecenas Budzyński zażąda przed sądem powtórzenia badań DNA i prawda o kłamstwie Julii ujrzy światło dzienne. Może też być tak, że Julia mówi świętą prawdę tylko nikt nie chce jej uwierzyć... Jakkolwiek potoczą się jej dalsze losy w serialu, pewne jest, że fani, ani jej, ani Sylwii, nie chcą widzieć!

Fani "M jak miłość": "Ta wredna żmija zapłaci"!

Pod grafiką, w której zapytaliśmy na Facebooku o to, której bohaterki - Julii czy Sylwii - fani bardziej nie lubią, posypała się lawina jednoznacznych komentarzy. Ani jedna osoba nie stanęła w ich obronie.     

- A że go wyrabia w dziecko to żmija zapłaci wredna baba Jaga.

- Jej przyjaciółka!

- We dwie do ubicia ??

- Jedna i druga suka

- Obie są siebie warte. Wyrachowane su.....ki.

Powinna być pokazana prawdziwa miłość a nie rozwody i zdrady!

A jak Wy oceniacie Julię i Sylwię w "M jak miłość"? Dajcie znać w sondzie poniżej. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej spije do nieprzytomności Kamila i w środku nocy pójdzie na most. Przed najgorszym powstrzyma go jedna wiadomość – ZDJĘCIA

Sonda
Co myślisz o Julii i Sylwii w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze