M jak miłość

Fani M jak miłość na widok Julii wyłączają telewizor! Jedna warta drugiej - ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" jasno dali znać, że nie chcą już patrzeć na Julię (Marta Chodorowska) i jej przyjaciółkę! Pojawiły się słowa o tym, że na widok twarzy Malickiej widzowie przewijają odcinek, a niektórzy wręcz przestali oglądać serial właśnie z powodu tej bohaterki. Pewne jest, że Julia knuje przeciwko Andrzejowi (Krystian Wieczorek) spisek, którego finałem ma być jej zniknięcie i próba wrobienia rzekomego kochanka w morderstwo. Może się jednak okazać, że plan nie wypali, ale Malicka zniknie. Czy fani sagi rodu Mostowiaków wrócą wtedy do oglądania serialu?

Julia w M jak miłość odstraszyła fanów od oglądania serialu! Czy zniknie w nowym sezonie?

Malicka w "M jak miłość" ma jak najgorszą opinię. Pojawiła się znikąd, twierdząc, że zna Andrzeja od 10 lat oraz jest w nim potajemnie zakochana. Później noc na konferencji we Wrocławiu, o której do dziś nie wiadomo, co się działo, ciąża, poronienie i jedna wielka afera. Fani serialu największy żal mają do Julii o cierpienie Magdy i prawie udaną próbę rozbicia idealnego małżeństwa Budzyńskich. Ale okazuje się, że nawet teraz,z kiedy Magda i Andrzej są razem, nikt już nie chce patrzeć na fałszywą twarz Julii!

Wszystko wyszło na jaw na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. Administrator strony zapytał widzów, co sądzą o tym, że Sylwia okłamie Julię w sprawie romansu z Wernerem w 1733 odcinku. I wtedy okazało się, że ludzie nie chcą się nie tylko nad tym zastanawiać, ale nawet na to patrzeć!

- Nie oglądnę tego. Sceny z Julią są nie do strawienia i odpuszczam je sobie. Suwak jest wtedy w użyciu!!!

-  Oooooo Ja też tak robię 😂

- M.in dlatego przestałam oglądać ten serial

- Niestety, ale tego serialu już nie da się oglądać. Teraz to jakaś żenada to jest. Głupie to takie , same zdrady i machloje , I kombinowanie przeciwko drugiemu ! Blechhhh 🤮🤮🤮

- Cały serial zepsuty przez tą Julię 😤nie oglądam

- Tego co wyprawia Julia nie da się oglądać, więc ten wątek sobie daruję.

- Jedna warta drugiej !!! Jedna kłamie na potęgę, a druga łyka to wszystko jak pelikan. Zero refleksji !!!

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Ewa przed śmiercią zdąży jeszcze zmanipulować Artura! Tylko Marysia przejrzy zamiary Kalinowskiej - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze