Fani M jak miłość już wybrali z kim będzie Mateusz po wakacjach. Lilka straciła swoją szansę – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram Fani M jak miłość już wybrali z kim będzie Mateusz po wakacjach. Lilka straciła swoją szansę – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość po wakacjach

Fani M jak miłość już wybrali z kim będzie Mateusz po wakacjach. Lilka straciła swoją szansę – ZDJĘCIA, WIDEO

Z kim Mateusz w "M jak miłość" spędzi resztę życia? Odpowiedź na to pytanie okazuje się wcale nie taka prosta. Z jednej strony wnuk (Krystian Domagała) Barbary (Teresa Lipowska) ma już żonę Lilkę (Monika Mielnicka), tyle że okazała się podła, a jej zdrada i ucieczka z milionerem o mały włos kosztowałyby Mostowiaka życie. Po wakacjach Mateusz wróci do Grabiny totalnie odmieniony i fani zastanawiają się co ma zrobić z Lilką. Większość jest przekonana, że wszystko na co zasłużyła Banachówna, to wymazanie jej z życia Mostowiaka! U jego boku widać też coraz częściej śliczną Alę (Alicja Ostolska). Kto ostatecznie wyleczy złamane serce Mateusza w nowym sezonie "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" po wakacjach. Kto naprawdę pokocha Mateusza? 

Mateusz w "M jak miłość" to bohater krystalicznie dobry i uczciwy, ale nie ma szczęścia w miłości. Młody Mostowiak pokochał pannę z domu Banachów, która okazała się niewarta jednego jego spojrzenia! Po ślubie małżonkowie wylecieli do Marka do Australii, a tam szybko Lilka znalazła sobie nowego kochasia milionera i uciekła z nim w świat. Dla Mateusza to był cios w samo serce i o mały włos pożegnałby się z życiem w rzece w Grabinie. Teraz wraca, opłynąwszy w międzyczasie południe Afryki, przystojny i uśmiechnięty. Która bohaterka zasługuje na to, aby znaleźć się u jego boku?

Kogo wybierze Mateusz w "M jak miłość"?

Na gali jesiennej ramówki TVP Mateusz z "M jak miłość" pokazał się z dwiema kobietami. Ale tylko z jedną dobrze się bawił, uśmiechając się od ucha do ucha.  Pierwszą była serialowa Lilka, a drugą śliczna Ala. Dla fanów wybór kobiety dla Mostowiaka jest oczywisty!

Zobacz też: Wojtuś z M jak miłość po raz pierwszy po odejściu z serialu wyznał całą prawdę! Fani wyłapali ważny szczegół. Feliks Matecki pokonał Mateusza i Antka jednym ruchem - ZDJĘCIA

Mateusz i Ala z M jak miłość pokazali się publicznie jako para na ramówce TVP?! Ale Krystian Domagała wyprzystojniał przy ślicznej Ali Ostolskiej

Na profilu Super Express Seriale na Facebook-u zapytaliśmy o to wprost fanów "M jak miłość". I zdecydowana większość jest pewna, że Lilka nie zasługuje na miano kolejnej pani Mostowiak!

- Z kim Mateusz w "M jak miłość" powinien ułożyć sobie resztę życia? - zapytaliśmy wiernych widzów serialu. Do wyboru były trzy odpowiedzi: "Jednak z Lilką", "Z Alą - jest śliczna i będzie go kochać", "Nie znamy jeszcze kobiety jego życia". 

Fani "M jak miłość" nie mają wątpliwości

- Oczywiście że z Alą zamiast bez Lilki. To ona zostawiła w potrzebie Mateusza nie Mateusz Lilkę. Niech się Lilka opamięta co zrobiła, że cały świat się zawalił w serialu M jak Miłość i wszyscy się dowiedzieli więc dlatego.

- Lilka zdradzając go i odchodząc do innego już pokazała ta "wielką miłość" więc jej już podziękujemy .. Ala wydaje mi się że w porównaniu do Mateusza nie jest jeszcze aż tak dojrzała aby być w poważnym związku -nie pasuje mi to do niej ? najlepiej jakby był z kimś całkiem obcym ?

- Powinien być zdecydowanie z Alą Lilka go zdradziła a zdrad się nie wybacza

- Z Alą, zdrady się nie wybacza

- Z Alą bo Lilka go zdradziła

- Lilka niech spada na drzewo

- z Alą, Lilka już miała swoją szansę. 

Oczywiście pojawiły się również komentarze, że jednak Mateusz w nowym sezonie "M jak miłość" powinien wrócić do Lilki, ale były w zdecydowanej mniejszości. Kilka osób wybrało też opcję: "Nie znamy jeszcze dziewczyny jego życia", a jednak z fanek napisała wręcz: 

- Nie znamy jeszcze kobiety jego życia, musi być podobna do Hanki ???? 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Wielkie powroty do domu Mostowiaków w nowym sezonie! Nie tylko Mateusz wróci do Grabiny - ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze