Dziwna zmiana w M jak miłość. Jest nowa postać i nikt nie wie kto to jest!

i

Autor: tvp/vod Dziwna zmiana w M jak miłość. Jest nowa postać i nikt nie wie kto to jest!

M jak miłość po wakacjach

Dziwna zmiana w M jak miłość. Pojawia się nowa postać i nikt nie wie kto to jest!

Fani "M jak miłość" od 22 lat przyzwyczajeni są, że każdy odcinek zaczyna się czołówką z piosenką, a następnie bohaterowie przeżywają dalsze losy. Czasem pojawia się ktoś nowy, ale szybko wyjaśnia się kto to jest i czego chce. Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" widzów spotka dziwna niespodzianka. W 1666 i 1667 odcinku, które już można oglądać na starcie poznajemy nową postać, która opowiada to, co już było a historia serialu nie toczy się dalej. Nikt nie wie, kim jest ta kobieta, ani nawet jak wygląda! Sprawdź szczegóły na ten temat i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z nowego sezonu sagi rodu Mostowiaków!

"M jak miłość" odcinek 1666 po wakacjach - poniedziałek, 5.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy sezon "M jak miłość" mocno zaskoczy fanów. I tym razem nie chodzi wcale o to, jakie zmiany i skandale czekają na bohaterów. Pierwsze odcinki zaczynają się w nowy, niespotykany dotąd sposób! Kim jest kobieta, która opowiada widzom to, co już się wydarzyło?

Głos tajemniczej kobiety zamiast nowych scen w "M jak miłość"

Kiedy zobaczymy już czołówkę na starcie 1666 odcinka "M jak miłość" w kolejnym kadrze wcale nie pojawią się znani bohaterowie w nowych scenach. Zamiast na ekranie tego migawka z tego co już wydarzyło się w ostatnim sezonie. A do tego opowie o tym nieznana nikomu kobieta! 

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Jeden telefon od Marka wstrząśnie Mostowiakami w 1668 odcinku. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA

M jak miłość 2022 jesień - zwiastun nowych odcinków

- Kasia po raz pierwszy w życiu się zakochała - zacznie opowieść nieznana nikomu kobieta na starcie 1666 odcinka "M jak miłość." - Zawsze źle trafiała z facetami... W tle pojawią się obrazy z windy, w której Kasię (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) "trafiła strzała Amora, a także wycinkowe dialogi bohaterów. - Czy tym razem będzie inaczej? - pytana nieznajoma kobieta.  

Jak fani zareagują na dziwną zmianę?

Na początku 1677 odcinka "M jak miłość" jest identycznie, tylko opowieść nieznanej kobiety dotyczy Uli (Iga Krefft) i jej tragicznej relacji z ojcem pijakiem, Jakubczykiem (Michał Breitenwald). Czy takie wprowadzenie do odcinków spodoba się fanom?

Dwa pierwsze odcinki "M jak miłość" już można oglądać na platformie vod.tvp.pl. Nieznajomy głos kobiety, który opisuje i ocenia najważniejsze wątki z odcinka, który mamy zobaczyć, to sposób TVP na przypomnienie i wprowadzenie widzów w losy bohaterów. Czy spodoba się wiernym widzom "M jak miłość" przekonamy się już od 5 września w TVP2. 

Czytaj także: M jak miłość po wakacjach. Tajemnica dziecka Franki ujawniona w 1670 odcinku! 10-letni syn Adam to owoc transakcji

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze