Dramat gwiazdy M jak miłość. Nowotwór w rodzinie Igi Krefft! Choruje córka jej brata

2019-12-18 7:28 Ag
Dramat gwiazdy M jak miłość. Złośliwy nowotwór w rodzinie Igi Krefft! Wzruszający apel o pomoc dla chorej córki brata
Autor: MTL Maxfilm Dramat gwiazdy M jak miłość. Złośliwy nowotwór w rodzinie Igi Krefft! Wzruszający apel o pomoc dla chorej córki brata

Iga Krefft, znana z roli Uli w "M jak miłość", na swoim Instagramie umieściła wzruszający apel do swoich fanów. Szczerze wyznała, że na jej rodzinę spadła wielka tragedia - bardzo poważna choroba. Aktorka z "M jak miłość" wyjaśniła, że zachorowała córka jej brata, niespełna 2-letnia Zuzia, u której lekarze wykryli złośliwego guza mózgu. Sytuacja jest naprawdę poważna. Serialowa Ula z "M jak miłość" prosi o modlitwę i wsparcie finansowe na leczenie chorej dziewczynki.

Gwiazda "M jak miłość" podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie tragedią jaka spadła na jej rodzinę. Ze względu na szacunek dla bliskich Iga Krefft długo zwlekała, by o tym mówić głośno, ale ze względu na dramatyczny rozwój wydarzeń postanowiła zwrócić się o pomoc.

Właśnie ze względu na ciężkie przejścia trudno było aktorce z "M jak miłość" cieszyć się nawet z wydania debiutanckiej płyty.

- Jest poważna sytuacja u mnie w rodzinie. Kilka miesięcy temu prosiłam o modlitwę w intencji ważnej dla mnie. Był to dzień kiedy bardzo ważna osoba w mojej rodzinie przechodziła poważną operację. Ta osoba to mała Zuzia, która urodziła się w marcu 2018 roku. Jest córeczką mojego brata ciotecznego. Zuzia ma guza mózgu, złośliwego guza. Przeszła dwie operacje, które były obarczone ogromnym ryzykiem. Jest to dla mnie trudno, jest to bardzo bliska mi osoba, obserwujemy jej pierwsze kroki, słowa... Mamy taką rodzinę bardzo zżytą, dlatego choroba Zuzi była dla nasz szokiem - wyznała Krefft na Instagramie.

Iga Krefft na Instagramie prosi o pomoc dla chorej córki brata
Autor: Instagram Iga Krefft na Instagramie prosi o pomoc dla chorej córki brata
Iga Krefft na Instagramie prosi o pomoc dla chorej córki brata
Autor: Instagram Iga Krefft na Instagramie prosi o pomoc dla chorej córki brata
Iga Krefft na Instagramie prosi o pomoc dla chorej córki brata
Autor: Instagram Iga Krefft na Instagramie prosi o pomoc dla chorej córki brata

Obecnie malutka Zuzia po operacji przechodzi chemioterapii. Kolejnym etapem walki z nowotworem jest radioterapia.

- Po operacji Zuzia ma niesprawną jedną nóżkę i rączkę i problemy z jednym okiem. Mój brat i jego żona mieszkają nad morzem, ich całe życie przewrócone jest do góry nogami. Muszą przyjeżdżać do Zuzi do szpitala, tak małe dziecko nie może być samo. Są potrzebne środki na rehabilitację i na to, żeby Zuza mogła zdrowieć - dodała gwiazda "M jak miłość".

Powstała grupa na Facebooku gdzie można przekazać różne rzeczy na aukcje dla Zuzi. Iga Krefft wystawiła na aukcję swoje trzy płyty z autografami nie tylko jej, ale także innych aktorów z "M jak miłość". Poza tym dla chorej Zuzi można przekazać też 1 procent podatku.

Najnowsze