Dramat aktora z M jak miłość. Podszywają się pod Mikołaja Roznerskiego, żeby podrywać w internecie

2019-08-13 11:24 jkk
M jak miłość, odcinek 1449, Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1449, Marcin (Mikołaj Roznerski)

Mikołaj Roznerski, znany jako Marcin z "M jak miłość" miał dość żartów internetowych trolli! - Blokujcie ten profil! - zaapelował aktor na swoim Instagramie. Zrobił to, bo od kilku tygodni fani myślą, że aktor szuka miłości w popularnym serwisie randkowym! A przecież od 1,5 roku jest w szczęśliwym związku z Adrianą Kalską!. Nawet zakochane w przystojnym aktorze z "M jak miłość" Polki zdecydowanie wolą go widzieć u boku serialowej i życiowej ukochanej!

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

W "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin są uwielbiani przez miliony, co dodatkowo podgrzewa ich prawdziwy romans. Dlatego aktywny profil Roznerskiego na Tinderze wywołał szok fanów obojga!

Wkurzony na kolejny atak trolli Roznerski tym razem zareagował zdecydowanie: - Nie ma mnie na Tinderze!!!!! - krzyczał aż pięcioma wykrzyknikami aktor. - Drodzy!!! Ktoś ciągle się pode mnie podszywa!!! Blokujcie ten profil!!! - dodał już nieco spokojniejszy apel do fanów.

Przekaz Marcina z "M jak miłość" został złagodzony prośbą: - Nie oceniaj mnie po moich rolach - z uśmiechem. 

M jak miłość. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Zdziwienie fanów pogorszyły jeszcze doniesienia o zaokrąglonym brzuszku serialowej Izy z "M jak miłość" i podejrzenia, że aktorka może być w ciąży! Czy Iza jest będzie w ciąży w "M jak miłość po wakacjach" (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)>>>

Serialowy Marcin udzielił też długiego wywiadu w "Twoim Stylu", w którym opowiadał o szczęściu z Adrianą i planach założenia dużej, szczęśliwej rodziny. Czy tak zakochany facet ma prawo szukać gorącej laski na boku?!

Fałszywy profil na Tinderze to nie pierwszy atak hejterów na Roznerskiego. Fani żywo reagują na rolę Marcina, a w internecie czują sie bezkarni!

Niedawno Roznerski wypowiedział wojnę hejterom: - Nie można nikogo bezkarnie obrażać w internecie. Zapraszam każdego hejtera do stolika, niech mi prosto w oczy powie to samo, co o mnie napisał. Ciekawe, czy znajdzie się odważny.

Zapewne na apel Roznerskiego zareagują fani "M jak miłość" i wspólnie zablokują fałszywe kontro aktora na portalu randkowym.

Najnowsze