M jak miłość

Długie rozstanie Kingi i Piotrka w M jak miłość! Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek mówili o tym jednym głosem - ZDJĘCIA

Na plan "M jak miłość" weszli ważni bohaterowie, czyli serialowi Piotrek i Kinga. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek od razu przekazali mocno niepokojące wieści! Na jaw wyszło, że gwiazdy już dawno nie grały wspólnych scen do nowych odcinków "M jak miłość"! Co to oznacza dla wiernych widzów sagi rodu Mostowiaków? Sprawdź, co już wiemy i zobacz, co się dzieje u Zduńskich na planie w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Kinga i Piotrek rozstaną się na długo? Zobacz, co zdradzili!

Na plan "M jak miłość" weszła ekipa jednej z najważniejszych par serialu, czyli Kinga i Piotrek. Grający ich od początku aktorzy, Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek jednym głosem mówili o długim rozstaniu! Trudno sobie wyobrazić, aby Zduńscy mieli zniknąć z sagi rodu Mostowiaków, ale wspólne wyznanie gwiazd wydaje się niepokojące...

- Jak ja długo tutaj nie byłam! - wyznała Cichopek na planie ogrodu na Deszczowej. 

Chwilę później do Kingi dołącza jej mąż z "M jak miłość" i w pierwszych słowach rzuca: - Rany, jak ja dawno tutaj nie byłem! Chyba ze dwa miesiące! - i przytula się do serialowej żony. Co to wspólne wyznanie oznacza dla gwiazd "M jak miłość"?

Przypomnijmy - wiadomo już, że Piotrek w 1736 odcinku "M jak miłość" będzie miał zawał. Tragedia wydarzy się w siedlisku Magdy, a ratować męża będzie przerażona Kinga. Zduński wyląduje w szpitalu, gdzie lekarze będą walczyli o jego życie. Wygląda jednak na to, że Piotrek przeżyje i małżonkowie w końcu wrócą do domu na Deszczową. Skąd taka długa "rozłąka" aktorów i brak wspólnych scen przez dłuższy czas? Przekonamy się w nowych odcinkach jesienią. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Andrzej z Julią spotkają się w sądzie! Wyjdzie na jaw sprawa ojcostwa jej dziecka?

Sensacja na planie M jak miłość! Marcin i Rafał Mroczkowie zamienili się rolami
Najnowsze