Dlaczego nie ma M jak miłość w TVP2 w Lany Poniedziałek, 22.04.2019? Kiedy emisja nowego 1439 odcinka?

2019-04-23 6:30 Ag
M jak miłość, odc. 1439. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1439. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Barbara (Teresa Lipowska

Fani "M jak miłość" muszą uzbroić się w cierpliwość. W Lany Poniedziałek, 22.04.2019, czyli drugi dzień Świąt Wielkanocnych nie ma emisji kolejnego 1439 odcinka "M jak miłość". Jak zwykle z okazji świąt w programie TVP2 nastąpiły zmiany, więc nowy odcinek "M jak miłość" będzie emitowany z opóźnieniem. Czy we wtorek, 23.04.2019, będzie normalnie "M jak miłość" w telewizji?

"M jak miłość" odcinek 1439 - wtorek, 23.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy będzie można zobaczyć 1439 "M jak miłość" w TVP2? Dlaczego nie ma kolejnego odcinka serialu w telewizji w poniedziałek, 22.04.2019? Odpowiedzi na te pytania są proste - w związku ze Świętami Wielkanocnymi emisja "M jak miłość" w tym tygodniu tylko we wtorek, 23.04.2019!

Oczywiście wierni widzowie "M jak miłość" nie kryją oburzenia. Jak zawsze gdy telewizja nie pokazuje premiery "M jak miłość" w związku z świętami czy innymi ważnymi wydarzeniami. Na oficjalnym profilu serialu na Facebooku nie brakuje pełnych wściekłości komentarzy. W końcu brak jednego odcinka "M jak miłość" to duża strata dla ponad 6 mln fanów produkcji.

"Ciekawe,cóż takiego ekscytującego TV da zamiast M jak miłość w poniedziałek? Bez sensu to zabieranie odcinków, bo święta :/ Oglądać TVP 2 dziś nie będę, tak dla jasności"

"Czyli dziś nie leci ? I bedziemy mieć jeden odc ?? :( 2 pod rzad jutro skoro dziś nie ma..."

Co się wydarzy w 1439 odcinku "M jak miłość"?

W kolejnym 1439 odcinku "M jak miłość" będzie się sporo działo. W Grabinie nadejdzie Sylwester, podczas którego Ula (Iga Krefft) będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze swoim biologicznym ojcem Jakubczykiem (Michał Breitenwald), ale także z zazdrością o Janka (Tomas Kollarik).

Na imprezie w pubu w Lipnicy zobaczy Janka w ramionach Soni (Barbara Wypych). Nawet Bartek (Arkadiusz Smoleński) zauważy dziwne zachowanie Uli przy Janku.

Przy pierwszej okazji, podczas rozmowy w cztery oczy Ula zapyta wprost byłego narzeczonego o jego nowy romans. - Ty i Sonia to tak na poważnie?
- Czy ja wiem? Zobaczymy - Morawski wzruszy ramionami.
- Zmieniłeś się... - zauważy Ula.
- Tak... Dzięki tobie - odszczeknie się policjant.

Na tym jednak nie koniec, bo w 1439 odcinku "M jak miłość" Marzenka (Olga Szomańska) trafi do szpitala gdzie dowie się o kłamstwach Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Z kolei Marysia (Małgorzata Pieńkowska) niebezpiecznie zbliży się do młodego lekarza. Artur (Robert Moskwa) zobaczy żonę w intymnej sytuacji z kardiologiem Tomkiem (Mateusz Lisiecki-Waligórski).

Najnowsze