M jak miłość

Była żoną Pawła w M jak miłość i kochał ją Łukasz. Dziś już nie przypomina niewinnej dziewczyny sprzed lat – ZDJĘCIA

Paweł w "M jak miłość" wziął z nią ślub w tajemnicy przed rodziną. Tylko Marcin (Mikołaj Roznerski) wiedział, że Zduński (Rafał Mroczek) stanie po raz trzeci na ślubnym kobiercu i to już po kilku dniach znajomości z tajemniczą Gruzinką. Wszystko zaaranżowała ówczesna szefowa Pawła, Kalina (Karolina Sawka), która miała w tym swój żywotni interes. Jak szybko się pobrali, tak się rozwiedli, ale Katię w "M jak miłość" spotkała jednak prawdziwa miłość, z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Wojciechowski niestety spanikował na wieść o nieplanowanej ciąży i ostatecznie Gruzinka wyjechała ze swoim rodakiem Igorem (Ali Bahrudinov) i córką Łukasza, Natalką (Zoja Dawicka) do swojego kraju. Jak dziś wygląda Joanna Jarmołowicz? Aż trudno ją poznać, że to ta sama niewinna dziewczyna z sagi rodu Mostowiaków - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Była niewinną dziewczyną, ale odeszła z serialu. Dziś Katia nie przypomina siebie sprzed lat - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Paweł i Katia z "M jak miłość" wzięli ślub po zaledwie kilku dniach znajomości. Wszystko zaaranżowała Kalina, ówczesna szefowa Zduńskiego w firmie transportowej Marcz-Fam Trans. Paweł pozna Katię kiedy przyszła do biura Kaliny i szefowa przedstawiła ją, jako przyjaciółkę, która potrzebuje męża. - Katia dla Kaliny jest bardzo ważną postacią. Łączy je specyficzna, mocna więź, bo Katia jest opiekunką dziadka Kaliny. Są przyjaciółkami, a może nawet kimś więcej - mówiła wtedy Karolina Sawka w "Kulisach M jak miłość".

- Katia ucieka przed rodziną. Boi się, że przeszłość ją dopadnie, więc postanawia przyjechać do Polski i zacząć tak działać, żeby nie musieć się bać żyć. Boi się Pawła, jest wystraszona całą tą sytuacją. Dla niej to nie jest normalne. Coś tam się ukrywa za tym wszystkim. Może się okazać, że to nie będzie fikcyjny ślub - wyznała na początku swojej historii w serialu Joanna Jarmołowicz w "Kulisach M jak miłość".

Na początku Paweł w "M jak miłość" nie zgodził się na ślub z Katią. Zmienił jednak zdanie, kiedy okazało się, że to dobra propozycja finansowa! Zduński tonął wtedy w długach i bardzo potrzebował pieniędzy. Kalina przekona go, że naprawdę niczym nie ryzykuje, a może pomóc uciekającej przed przeszłością dziewczynie. 

Trzecie małżeństwo Pawła w "M jak miłość", które było w istocie tylko transakcją, nie trwało długo. Później Katia spotkała jednak prawdziwą miłość, bo na jej drodze stanął Łukasz. Początkowo zapowiadało się, że to wielkie uczucie może przerodzić się w coś bardzo poważnego, ale wtedy niewinna dziewczyna zaszła w ciążę. Łukasz spanikował do tego stopnia, że na początku chciał, aby Katia dokonała aborcji! Ostatecznie jednak przyszła na świat ich córeczka Natalka, ale jej mama już ułożyła sobie z życie z Igorem i to z nim wróciła do Gruzji. Tym samym Joanna Karmołowicz odeszła z "M jak miłość". 

Gwiazdę "M jak miłość" możemy nadal oglądać w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w salową Halinkę. W międzyczasie Jarmołowicz urodziła synka Józefa i zmieniła się nie do poznania. Dziś już trudno poznać, że to Katia z "M jak miłość" - oceńcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

Czy chcielibyście, aby Katia wróciła do "M jak miłość"? Dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: M jak miłość. Oto trzeci brat Zduńskich! W nowym sezonie okaże się jak to możliwe, że Marysia urodziła jeszcze jednego syna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Sonda
Czy Katia powinna wrócić do "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze