Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość! Joasia w ciąży zniknie z serialu. Ważne zmiany w życiu Asi

2020-05-19 8:05 Ag
Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość! Joasia w ciąży zniknie z serialu. Ważne zmiany w życiu Asi
Autor: MTL Maxfilm Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość! Joasia w ciąży zniknie z serialu. Ważne zmiany w życiu Asi

"M jak miłość" bez Barbary Kurdej-Szatan! To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 aktorka, która jest w ciąży i we wrześniu urodzi swoje drugie dziecko odejdzie z serialu. Co ciekawe jej bohaterka Joasia też będzie w ciąży. Fakt, że Asia spodziewa się dziecka wyjdzie na jaw w premierowych odcinkach "M jak miłość" tuż po przerwie wakacyjnej. Później jednak ciężarna Joasia zniknie z serialu, a w jej życiu zajdą ważne zmiany. Czy to oznacza, że Kurdej-Szatan już nie będzie grała Joasi?

Kurdej-Szatan nie będzie grała już w "M jak miłość"! Kiedy ostatni odcinek z Joasią?

Joasia z "M jak miłość" będzie w ciąży tak jak grającą tę postać Barbara Kurdej-Szatan. Kilka dni temu gwiazda "M jak miłość" ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Zaraz potem okazało się, że jej ekranowana bohaterka też zostanie mamą. Ciąża Joasi wyjdzie na jaw w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 i będzie momentem zwrotnym w jej życiu.

Przez wzgląd na nienarodzone dziecko oraz swój związek z Michałem (Paweł Deląg) Joasia zdecyduje się na rewolucyjne zmiany. Niestety Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość", a swoje pożegnanie z serialem potwierdziła w ostatnim wywiadzie.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia w ciąży z Michałem. Jak zareaguje na wieść o dziecku?

Franka w M jak miłość. Hejt na nową dziewczynę Pawła Zduńskiego! Sprowadzi na niego kłopoty - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość" - potwierdziła aktorka w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Czy chodzi  to, że w "M jak miłość" śmierć czeka Leszka (Sławek Uniatowski), ukochanego Joasi, który zginie w górach? Tego na razie nie wiadomo, bo Kurdej-Szatan nie chce zdradzać fabuły nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2020. Na pewno to nie Leszek będzie ojcem dziecka Joasi, tylko jej sąsiad, Michał Ostrowski.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1521: Gorący seks Joasi z Michałem w cieniu tragedii. Weźmie sprawy w swoje ręce i zajdzie w ciążę

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z "M jak miłość", bo ze względu na swoją ciążę poprosiła o przerwę. Jak sama wyznaje dogadała się z produkcją serialu w tej sprawie. Być może Joasia wróci do "M jak miłość", ale na pewno nieprędko. Bo po narodzinach drugiego dziecka aktorka chce skorzystać z urlopu macierzyńskiego.

- Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę - powiedziała gwiazda "M jak miłość" w "Tele Tygodniu".

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze