M jak miłość

Anita z M jak miłość nieźle zaszalała! Melania Grzesiewicz przyznała się, że zrobiła to aż dwa razy! - ZDJĘCIA

Anita w "M jak miłość" dala się pokazać ze strony, z jakiej w ogóle jej nie znamy! Skromna, cicha i anielsko dobra sekretarka w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) w serialu pokochała Kamila (Marcin Bosak) i zrobiła z niego dorosłego mężczyznę. Anita jest też cudowną mamą zastępczą dla Poli (Hania Nowosielska), którą rodzona matka (Ewelina Kudeń-Nowosielska) podrzuciła Grycowi. Melania Grzesiewicz ciężko pracuje na planie nawet w weekendy, ale tym razem znalazła czas, aby nieźle zaszaleć! Gwiazda "M jak miłość" przyznała się, że zrobiła to 2 razy! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Anita z M jak miłość pokazała nieznaną twarz! Zobacz jak zaszalała gwiazda

Anitę w "M jak miłość" kochają wszyscy. Cudowna narzeczona Gryca działa jak balsam na jego duszę, a jego córka po prostu ją uwielbia. Anita jest nie tylko dobra i nieziemsko cierpliwa, ale też po prostu prześliczna. W dodatku gwiazda nie katuje się dietami, aby wyglądać, jak patyk i reprezentuje ogromną rzeszę Polek, które dzięki temu mogą się z nią utożsamiać. Melania Grzesiewicz również spokojnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, ale tym razem dała się ponieść!

Gwiazda "M jak miłość" pokazała się wszystkim w wydaniu, jakiego nigdy nie zobaczymy na ekranie! Szałowy, wieczorowy makijaż, seksowne ciuchy, włos rozwiany i szelmowski uśmieszek - taka Anita na pewno nie pojawi się na planie serialu. 

Co doprowadziło Anitę z "M jak miłość" do utraty kontroli? Okazuje się, że Grzesiewicz była jedną z gwiazd, które wybrały się na koncert Beyonce w Warszawie. Aktorkę pierwszy koncert porwał do tego stopnia, że na drugi dzień zdobyła - jak mówi "na spontanie" - bilety na kolejny dzień i to pod samą sceną! Zobacz, jak szaleje w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: Grał Tomka Chodakowskiego w M jak miłość i kochały go piękne kobiety. Andrzej Młynarczyk teraz wyznaje, że oddał serce Bogu 

M jak miłość. Podła matka Poli nigdy nie odczepi się od Anity! Znów urobi ją na miłość do córki
Najnowsze