M jak miłość

Ale wpadka gwiazdy z M jak miłość! Na Katarzynie Cichopek pękła sukienka! Te ZDJĘCIA nie kłamią - WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" zaliczyła niezła wpadkę! Katarzyna Cichopek szykowała się do wejścia na scenę, ale pękła na niej sukienka! Panie z garderoby natychmiast rzuciły się naprawiać problem, ale podczas szycia sukienka pękała coraz dalej! Wszystko Kinga z "M jak miłość" pokazała na swoim profilu na Instagramie i widać, że wszyscy mieli z tej sytuacji sporo śmiechu. Jak zareagował jej partner Marcin Mroczek? Musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Wielka wpadka gwiazdy "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek nie zmieściła się w sukienkę! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Kinga w "M jak miłość" jest jedną z najważniejszych postaci, a grającą ją gwiazda ostatnio mocno rozwija skrzydła w show-biznesie. Katarzyna Cichopek dostała własny program w TVP, często gra także teatralne role. Na scenie również spotyka się z serialowym Piotrkiem Zduńskim, czyli Marcinem Mroczkiem. Tak było i tym razem, ale nie wszystko poszło jak należy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Tylko 3 minuty na zaszycie pęknięcia sukienki Cichopek

- Za chwilę zaczynam spektakl "Mayday2", dosłownie za parę minut - zapowiada Cichopek na swoim profilu na Instagramie. - A tu... sukienka pękła!

I faktycznie, widzimy jakie panie z garderoby usiłują zszyć pęknięcie scenicznej sukni gwiazdy "M jak miłość". - Teoretycznie mamy tylko 3 minuty... - mówi jedna z pań, ratujących sukienkę Cichopek. 

Dwie osoby szyły pęknięcie na sukni gwiazdy "M jak miłość", ale materiał zachowywał się złośliwie - co dziewczyny zszyły, to pękało dalej. Ostatecznie jednak akcja zakończyła się sukcesem, bo Cichopek z Mroczkiem wystąpili na scenie i dostali, jak zawsze, gromkie oklaski. 

Zobacz też: M jaka miłość. Julia już była w ciąży, kiedy zaciągnęła Andrzeja do łóżka?! Miała pewność, że go usidli

Ale wpadka gwiazdy z M jak miłość! Na Katarzynie Cichopek pękła sukienka! Wszyscy umierali ze śmiechu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze