M jak miłość

Ale wpadka gwiazdy z M jak miłość! Na Katarzynie Cichopek pękła sukienka! Te ZDJĘCIA nie kłamią - WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" zaliczyła niezła wpadkę! Katarzyna Cichopek szykowała się do wejścia na scenę, ale pękła na niej sukienka! Panie z garderoby natychmiast rzuciły się naprawiać problem, ale podczas szycia sukienka pękała coraz dalej! Wszystko Kinga z "M jak miłość" pokazała na swoim profilu na Instagramie i widać, że wszyscy mieli z tej sytuacji sporo śmiechu. Jak zareagował jej partner Marcin Mroczek? Musisz TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Wielka wpadka gwiazdy "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek nie zmieściła się w sukienkę! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Kinga w "M jak miłość" jest jedną z najważniejszych postaci, a grającą ją gwiazda ostatnio mocno rozwija skrzydła w show-biznesie. Katarzyna Cichopek dostała własny program w TVP, często gra także teatralne role. Na scenie również spotyka się z serialowym Piotrkiem Zduńskim, czyli Marcinem Mroczkiem. Tak było i tym razem, ale nie wszystko poszło jak należy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Tylko 3 minuty na zaszycie pęknięcia sukienki Cichopek

- Za chwilę zaczynam spektakl "Mayday2", dosłownie za parę minut - zapowiada Cichopek na swoim profilu na Instagramie. - A tu... sukienka pękła!

I faktycznie, widzimy jakie panie z garderoby usiłują zszyć pęknięcie scenicznej sukni gwiazdy "M jak miłość". - Teoretycznie mamy tylko 3 minuty... - mówi jedna z pań, ratujących sukienkę Cichopek. 

Dwie osoby szyły pęknięcie na sukni gwiazdy "M jak miłość", ale materiał zachowywał się złośliwie - co dziewczyny zszyły, to pękało dalej. Ostatecznie jednak akcja zakończyła się sukcesem, bo Cichopek z Mroczkiem wystąpili na scenie i dostali, jak zawsze, gromkie oklaski. 

Zobacz też: M jaka miłość. Julia już była w ciąży, kiedy zaciągnęła Andrzeja do łóżka?! Miała pewność, że go usidli

Ale wpadka gwiazdy z M jak miłość! Na Katarzynie Cichopek pękła sukienka! Wszyscy umierali ze śmiechu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze