M jak miłość

Ale wpadka gwiazdora M jak miłość! W takim stanie jeszcze nikt Mikołaja Roznerskiego na planie nie widział - ZDJĘCIA

Z planu wyciekły niesamowite zdjęcia Marcina z "M jak miłość"! Mikołaj Roznerski jest na nich w stanie, w którym jeszcze nikt go w pracy nie widział! Marcin Chodakowski to silny przystojniak, którego powalić może dopiero coś tak strasznego, jak zdrada Izy (Adriana Kalska). No, ale okazuje się, że gwiazdor "M jak miłość" też jest człowiekiem i ma prawo do chwili słabości. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Mikołaj Roznerski odleciał na planie! TAK wyglądał Marcin z M jak miłość - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!  

Marcin w "M jak miłość" to żywy symbol silnego mężczyzny, którego byle co nie złamie. W ostatnim sezonie Chodakowski wpadł w rozpacz, ale miał też nie lada powód - ukochana żona zdradziła go z Radkiem (Philippe Tłokiński) i szans na jej powrót do rozumu oraz rodziny nie widać. W nowych odcinkach Marcin jednak szybko znajdzie pocieszenie w osobie ślicznej Kamy (Michalina Sosna), która nie odstąpi go na krok... 

Tymczasem gwiazdor "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie ujawnił ZDJĘCIA, na których dosłownie pada ze zmęczenia. Czy to możliwe, żeby Marcin Chodakowski spał w pracy?

Okazuje się, że Roznerski został przyłapany na planie w takiej pozycji, w jakiej nikt go w "M jak miłość" nie widział. Wiele wyjaśnia fakt, że nie jest to plan sagi rodu Mostowiaków, tylko zupełnie nowej produkcji! Obok znanego z roli Chodakowskiego aktora w filmie "Jak poślubić milionera" zagrają: Małgorzata Socha (Inga w "Przyjaciółkach"), Wiktoria Gąśiewska (Oliwka w "Barwach szczęścia") i Justyna Zielska (Jolka w "Pierwszej miłości"). 

Czym tak wykończyły piękne dziewczyny gwiazdora "M jak miłość"? Przekonamy się w nowym filmie Polsatu. Mamy nadzieję że serialowy Marcin znajdzie w sobie dość sił, aby odnaleźć na planie sagi rodu Mostowiaków prawdziwe szczęście dla siebie i dzieci. 

Nie przegap: QUIZ. M jak miłość to nie tylko Mostowiakowie! Jak dobrze znasz innych mieszkańców Grabiny?

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze