Korona królów. Wszystkie WPADKI

2018-01-02 17:00 emagu

Za nami długo wyczekiwana premiera "Korony Królów" na TVP1. Po pierwszych dwóch odcinkach nie brakuje krytyki ze strony internautów. Widzowie są zawiedzeni, bo niestety "Korona Królów" nie ma wiele wspólnego ze "Wspaniałym stuleciem", ani ze światowej sławy "Grą o tron". Serial historyczno-kostiumowy jest pełen wpadek i błędów.

"Korona Królów" WPADKI w nowym serialu TVP1

Premiera "Korony Królów" nie obeszła się bez echa. W sieci aż grzmi od negatywnych komentarzy i wytykania błędów. Widzowie są w szoku, że producenci wykazali się taką niewiedzą! Lista wpadek z dwóch pierwszych odcinków jest długa...

"Korona Królów" zaczyna się od znanej modlitwy i choć wszystko miało być pięknie to już tu popełniony został olbrzymi błąd! Akcja serialu toczy się 200 lat przed powstaniem tej modlitwy!

W 1 odcinku "Korony Królów" miłym zaskoczniem byli aktorzy świetnie mówiący po litewsku. Niestety... W 2 odcinku "Korony Królów" Litwini nie mówią już w swoim języku - nawet między sobą mówią śpiewającą polszczyzną! Fani są oburzeni...

Internauci nie pozostawili suchej nitki na charakteryzacji. Ich zdaniem aktorzy nie wyglądali dobrze, a doczepiane włosy i brody wyglądały komicznie. Szkoda, bo przecież w na charakteryzacji polega sztuka tworzenia serialu historycznego.

To tylko niektóre z zastrzeżeń. Wpadką była też gra młodych aktorów. Marta Bryła, która wcielała się w rolę Aldony?Anny Giedyminówny jedynie czytała swoją kwestię bez przekonania, ale może po prostu potrzebuje trochę czasu na rozgrzewkę?

Co jeszcze jest błędem? Akcja "Korony Królów" toczy się na dworze polskiego króla, ale w średniowieczu niemożliwym było zachowanie tak dużej higieny. To też zauważyli internauci. Panujący ład i porządek zwyczajnie nie odzwierciedla tamtych czasów.

Jak widzicie, bez wpadek się nie obeszło, a to dopiero pierwsze odcinki! Co będzie dalej? Przypominamy, że "Koronę Królów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.30 w TVP1. Będziecie śledzić?

Oglądaj: "Korona Królów" za darmo online

Sprawdź koniecznie: "Korona królów" kto jest kim w nowym serialu?

Zobacz: Korona Królów. Marcin Rogacewicz już tak nie wygląda

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze