Korona Królów. Jacek Kurski wróży sukces nowego serialu TVP - NOWE ZDJĘCIA

2017-07-18 13:00 ZetEs

Według Jacka Kurskiego nowy serial TVP "Korona Królów" będzie hitem! Wyśmiana przez internautów produkcja Telewizji Polskiej nie wywarła najlepszego pierwszego wrażenia na ludziach. Pomimo tego prezes Kurski nadal obstawia przy swoim - co powiedział o serialu "Korona Królów"?

"Korona Królów" premiera już tej jesieni w TVP1!

W "Pytaniu na śniadanie" prezenter Mateusz Szymkowiak pojawił się na planie produkcji serialu "Korona Królów". Dziennikarz rozmawiał między innymi z aktorami oraz z osobami z produkcji, w tym odpowiedzialną za sukces serialu "M jak miłość" Iloną Łepkowską, nazywaną "królową polskich seriali".

Stroje aktorów na nagraniach z planu "Korony Królów" faktycznie rażą w oczy swoją intensywnością, co tak chętnie wypominali internauci. Jednakże na najnowszych zdjęciach całość nie prezentuje się najgorzej...

- Jeśli to jest "Korona Królów" pod nadzorem scenariuszowym i konsultacyjnym królowej polskich seriali, Ilony Łepkowskiej, to to jest przepustka do wielkiego sukcesu i do dotarci do serc i wyobraźni naszych widzów - powiedział Jacek Kurski w "Pytaniu na śniadanie". Niestety, nie przekonamy się, jak będzie naprawdę, dopóki serial "Korona Królów" nie pojawi się gotowy na wizji. Póki co machina ruszyła i internauci już wzięli się za robienie memów.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!