Korona Królów. Internauci kpią z nowego serialu TVP

2017-07-14 18:45 ZetEs

"Korona Królów" podle wyśmiana przez internautów! Nowa produkcja TVP Jacka Kurskiego nie wygląda najlepiej. - Myślałem, że to Kiepscy robią odcinek w średniowieczu - pisali komentujący. To jedynie kropla w morzu tego, co ludzie myślą o "Koronie Królów". Wybraliśmy najlepsze wpisy!

"Korona Królów" premiera już tej jesieni w TVP1!

Nowy serial TVP został bezulgowo oceniony z góry do dołu oraz skomentowany przez inetrnautów w okrutny sposób. "Korona Królów" ma być serialem o Kazimierzu Wielkim oraz ukazać niegdysiejszą potęgę Polski.

- "Korona Królów" będzie pierwszą wielką produkcją Telewizji Polskiej od ponad 30 lat, która pokaże piękno naszej historii, czasy odbudowywania państwowości - zapowiedział prezes Jacek Kurski. Niestety, niewiele osób podziela to zdanie... Kiedy wyciekły zdjęcia z planu serialu "Korona Królów", posypały się ostre hejty na temat wyglądu postaci oraz scenografii.

"Myślicie, że to bal przebierańców? Kabaret? Nie! to fotografia z planu zdjęciowego nowego serialu produkcji TVP, "Korona Królów"

"Po miniaturce myślałem, że to jakiś kadr ze "Świata wg Kiepskich"

"Myślałem, że to Kiepscy robią odcinek w średniowieczu."

"Gra o Tron" dla ubogich. Tylko zamiast scen seksu będą modlitewne maratony na kolanach"

"Bardzo źle to wygląda tekstylnie. To skandal i obraza. Czemu nie przyszło do głowy nikomu skonsultowac się z rekonstruktorami historycznymi?"

Po takiej wstępnej recenzji "Korona Królów" może nas już zaskoczyć jedynie pozytywnie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze