Korona Królów. Ilona Łepkowska odpowiada na hejty

2017-07-22 13:00 ZetEs

Nowy serial TVP "Korona Królów" jeszcze przed premierą został oceniony przez internautów fatalnie. Ilona Łepkowska, odpowiedzialna za sukces m.in. serialu "M jak miłość", postanowiła odpowiedzieć na hejty, które według niej są kompletnie bezpodstawne. Kobieta nie szczędziła ostrych słów... Co powiedziała Ilona Łepkowska na temat serialu "Korona Królów"?

Serial TVP "Korona Królów" premiera pod koniec 2017 roku

- Jeśli to jest "Korona Królów" pod nadzorem scenariuszowym i konsultacyjnym królowej polskich seriali, Ilony Łepkowskiej, to to jest przepustka do wielkiego sukcesu i do dotarciu do serc i wyobraźni naszych widzów - powiedział Jacek Kurski na temat tworzenia serialu "Korona Królowej".

Niestety, internauci pomimo wszystko nie zostawili suchej nitki na nowej produkcji telewizji polskiej. Pojawiły się porównania "Korony Królów" do wybrakowanej wersji serialu "Gra o tron", przedszkolnego przedstawienia, czy też odcinków "Świata według Kiepskich" kręconych w średniowieczu.

Ilona Łepkowska, nazywana królową polskich seriali, postanowiła nie pozostawić hejterów bez odpowiedzi.

"(...) Nie jest więc źle, proszę więc, by, jesli mozna - nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym "print screenie" z Teleelspresu..." - pisała scenarzystka - "Serial powstaje w wariackim tempie, ale mam głęboką nadzieje, że uda nam się - w tej konwencji i przy tym budżecie zrobić coś fajnego i ciekawego. Zobaczcie kilka odcinków - pamiętając wszakże, że oglądacie TELENOWELĘ i wtedy wylejcie na nas kubeł pomyj albo pochwalcie."

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze